Zavrieť

Porady

kupil som mobil cez bazos - poslali mi fejk

kúpil som mobil cez bazos - prišiel mi na dobierku za 336€ - po rozbalení som zistil že je to fejk - kontaktoval som predávajúceho a dohodli sme sa že ho zašlem nazad na dobierku- súhlasil - po odoslaní mi napísal že ho nepreberie - čo mam robiť aby som sa dostal ku peniazom- som zúfalí
4 komentárov     zbaliť
buchač Fujtajbl....normálne Ťa ľutujem...večer si možno aj poplačem.
Mimochodom...Ty nie si zúfalý...nazval by som inak, primeranejšie.

P.S.:
Kedy konečne dostanú ľudia rozum...???
jarov23 vieš - poslala mi foto aj záručného listu z orange - tak som to bral ako dôveryhodné - uvažujem o podaní trestného oznámenia
Žabinka tak neuvažuj, a podaj.. a podaj o tom správu aj tomu čo ti fejk poslal, možno sa zľakne..
Ing. Ľubomír Janoška neváhaj a podaj
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nechapem,preco si zufaly az teraz. Ved sa to omiela dookoloa dlhe roky,ze drahsie veci sa maju kupovat v overenych obchodoch a nie od cudzich ludi cez inzeraty,kde nemas ziadnu zaruku!

    Nakolko sa jedna o sumu 336 €,podaj trestne oznamenie,musia sa tym zaoberat.Ale rataj s tym, ze mozno prides o peniaze,aj o ten telefon

    kupil som mobil cez bazos - poslali mi fejk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.