Zavrieť

Porady

zahraničná pracovná cesta bez letenky

Dobrý deň, dovoľujem si Vás požiadať o radu. Mám doklady - ubytovanie, požičanie vozidla na mieste, vstupenky, repre,..... Doklad za letenku mi chýba. Ako zúčtovať ZPC? Mám dať do nákladov doklady okrem repre a nezaúčtovať diéty, pretože ich neviem vypočítať? Ďakujem vopred veľmi pekne za odpoveď.
Naposledy upravil zanetka68 : 30.01.17 at 12:56
5 komentárov     zbaliť
ivka70 A ako sa tam dostavil dotycny?
Platil mu niekto letenku, vyuzil bonusovy let zdarma, ci ...?
zanetka68 Letenku nemám, nebola hradená zamestnávateľom bezhotovostne ani platobnou kartou.
ivka70 preco nevies vypocitat stravne?
zanetka68 Ako mám vypočítať stravné, keď neviem čas odletu ani príletu?
Chobot Však sa opýtaj zamestnanca, kedy letel. Presný čas odletu sa dá nájsť na nete podľa čísla letu. Nejaký doklad z letiska hádam len má! Bez letenky by ho do lietadla nevpustili.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Do zuctovania pracovnej cesty ti napise zamestnanec cas odletu a priletu (ak letel z SK) alebo cas prechodu statnej hranice, ak letel z inej krajiny.
    Zaroven zaskrtne, ze letenku platil organizator alebo niekto, kto ju platil.
    Ty zuctujes normalne pracovnu cestu aj so stravnym, ak nebolo poskytnute, naklady na letenku nie, lebo tie neboli.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zanetka68 Bohužiaľ to nie je tak jednoduché. Dostala som doklady a cesťák mám vypracovať a zaúčtovať ja.
    Chobot Tak kontaktuj toho, čo ti doklady dal, aby ich doplnil. Že bez toho sa nedá vypočítať.
    zanetka68 To je majiteľ.
    ivka70 a ten nevie odpovedat na tvoje otazky?
    zanetka68 Pýtala som sa majiteľa na letenku a ďalšie doklady. Už nič iné nemá. Ale to už som napísala. Chcela by som riešiť danú situáciu tzn. cestovný príkaz a doklady bez letenky. Neviem, kedy letel a kedy priletel. Ďakujem veľmi pekne za ďalšie názory a rady.
    Chobot No a čo, keď je majiteľ? To sa ho bojíš opýtať na čas odletu a príletu? Alebo ti to nechce povedať? Tak mu daj odlet podľa odhadu - napr. ak sa v ten deň iba ubytoval, tak mu napíš odlet poobede. Bude mať náhradu 50%.
    zanetka68 Majiteľ mi dal doklady, letenku nemá, mám vystaviť cestovný príkaz. Sľúbil, že letenku nájde, nestalo sa tak. Znova sa ho pýtať nebudem. Zaúčtujem doklady a za deň odletu a príletu nedostane diéty. :-)
      zbaliť

    zahraničná pracovná cesta bez letenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.