Zavrieť

Porady

vyradenie uctovnictva starsieho ako 10 rokov

rada by som sa opytala, ci mam kazdy rok ziadat archiv hlavneho mesta sr Bratislavy (min vnutra) o vyradene registraturnych zaznamov - uctovnictvo. Som bezny zivnostnik, ktoreho zaznamy nemaju nejaku spolocensku/historicku hodnotu. Ked mi navrh potvrdili, potom som uctovnictvo zoskartovala. Zamestnancov nemam. Doteraz som tak robila kazdy rok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elisabeth je offline (nepripojený) elisabeth

    elisabeth
    keď som si prečítala tvoju otázku, tak som si povedala, že preboha, aká blbosť...
    Ale potom som sa porozhliadala po nete a zistila som, že to čo píšeš, je zákonný postup a za nedodržanie môže byť taká symbolická pokutička 33.193 eur.
    Takže radšej im ten návrh na vyradenie registratúrnych záznamov pošli každý rok.
    amundsen Ked som sa pytala kamaratov podnikatelov....neziadaju archiv....tak som tiez mala pocit, ze som jedina kto to robi....tak som z toho prekvapena.

    vyradenie uctovnictva starsieho ako 10 rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.