Zavrieť

Porady

Orange Sim karta problém

Nazdar,dostal som jeden mobil s tým,že sa naňho pozriem,ale vyzerá to,že problém nie je s mobilom,ale niekde inde...sim karta je orange,ale pôvodne je z pevnej linky len je preložená do mobilu a problém je ten,že ak ja volám z nej na druhý mobil,číslo sa zobrazuje,ale ak niekto volá na to číslo tak vypisuje,že neznáme,kde môže byť problém? Bolo mi povedané,že predtým to fungovalo riadne,ale niečo popotláčala jedna pani. Skúšal som už aj prehodiť do iného mobilu bez zmeny. Diky moc vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Valcake ..výborný link, daj vedieť či ti to pomohlo.
    robovi Toto nepomoze. Je to aktivacia/deaktivacia clir. On ma podla toho co pise pravdepodobne deaktivovany clip (identifikacia cisla toho, kto mi vola),. Ked mu volaju na orange kartu, nezobrazuje sa mu na nej cislo volajuceho a to nech ju ma v akomkolvek telefone. Pri clir-e by sa nezobrazovalo jeho cislo ludom, ktorym vola.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Zeby deaktivovana sluzba clip? Zavolaj do orangeu, ci ju ma aktivnu. Mozno mala pani rychle prsty.
    poodleman Povedal som jej tiež,ale vyzerá,že nie,dala ju naspäť do pevnej linky a tam riadne zobrazuje,len v mobile nie nechápem...
    robovi tak nech skoci do orangeu a nech si necha vydat novu. Stoji to par drobnych a ak je to nejaka stara karta, tak jej ju vydaju zadara.

    Orange Sim karta problém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.