Zavrieť

Porady

Začiatočné zostatky v OMEGE

Poprosil by som Vás o radu. Nahadzujem začiatočné zostatky v omege. Keď si dám kontrolu, tak mi vyhodí chybu - niečo s výsledkom hospodárenia z predošlého roka. Firma mala zisk tak 701/431. Čo robím nesprávne?Píše mi, že účet 431 nemá nulový zostatok.Ďakujem
Naposledy upravil Jan Hrach : 05.02.17 at 15:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    431 nemôže mať ku koncu roka zostatok. Keď nemáš zatiaľ doklad o jeho použití, ku koncu roka to trebalo dať na 428.
    Naposledy upravil ZuzanaA : 06.02.17 at 06:27
    Jan Hrach Ale ja nahadzujem začiatočné stavy, čiže chcem dať na 431 výsledok hospodárenia z minulého roku a neviem prečo mi hovorí, že nemôže mať konečný zostatok, keď ja to nahadzujem pri otváraní účtovných kníh - začiatočné zostatky...
    ZuzanaA Tak potom myslím že je to ok, chybu čo hlási si nevšímaj, keďže vieš z čoho ju vykazuje. Alebo odporúčam zavolať Kros, poradia čo s tým

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jan Hrach (Dnes 09:02) Ale ja nahadzujem začiatočné stavy, čiže chcem dať na 431 výsledok hospodárenia z minulého roku a neviem prečo mi hovorí, že nemôže mať konečný zostatok, keď ja to nahadzujem pri otváraní účtovných kníh - začiatočné zostatky...

    Pretože je zrejme nesprávne zaúčtovaný zisk predošlého roka.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jan Hrach Ja tu firmu účtuje prvý krát a v mojom softvéry. Konečný zostatok na 431 nebol. Zisk som vyčítal zo závierky a tak ho dávam na 701/431.
    Tweety Zaúčtoval si ho dobre,. Nech ťa tá hláška netrápi. Zrejme to hlási preto, že nemá žiadne stavy minulého roka na kontrolu.
    Jan Hrach Ešte ma napadla taká rada. Konateľ tejto spoločnosti mi tvrdí, že môžem dať do nákladov štúdium MBA. On je konateľ aj spoločník - jednoosobová sro
    avalik aky ma suvis studium mba so zadanou otazkou? ... citaj etiketu porady a pouzivaj aj vyhladavac
    Jan Hrach Prepáč, ospravedlňujem sa!!!
      zbaliť

    Začiatočné zostatky v OMEGE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.