Zavrieť

Porady

Daňové priznanie - Riadok 41

Ahojte. Potrebujem radu. Vypĺňam DP typ A. Akú sumu treba doplniť do riadku 41. Na riadku 36 mám sumu: 4300,87e , r37- 3803,33. Vždy tam treba dať to čo je na riadku 36?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    kde tam vidíš - že tam ide to, čo je na r. 36?
    veď tam máš napísané: 37+38+39+40 - tento súčet tam dáš - a to MAXIMÁLNE do výšky ZD na r 36
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Maria129 Ďakujem. A ak by bola suma na r36 nižšia ako NČZD aj tak tam dám 3803,33 ? Lebo keď som dala nižšiu sumu tak mi tam program dal tú istú sumu ako na r36.
    Katy a R čo je na tom nejasné ? nemôžeš dať viac, ako je na r. 36
    Maria129 ok, len sa bojím aby som to zle nevyplnila. Viem, že nemôžem dať viac, len ked je na r. 36 väčšia suma ako NČZD tak mi program hodí 3803,33, a ak je nižšia suma ako NČZD tak mi tam dá sumu z r.36. Ok.Vďaka
    Katy a R neboj nič - dobre spravíš (aj program) len si niekedy treba viackrát prečítať - kým nám "dôjde"
    Maria129 Vďaka
    Maria129 Potrebujem ešte radu ohľadne Danového bonusu, ak ťa môžem poprosiť. Ak pracoval danovník celý rok v zahraničí, može si uplatniť DB v DP na SK? Má tu trvalý pobyt, priateľku, dieťa, dom,.. Dík
    ivka70 zil s dietatom cely rok v jednej domacnosti?
    Maria129 Trvalý pobyt majú totožný. Nezdržiaval sa vkuse v zahraničí, chodí tuším na víkendy domov.
      zbaliť

    Daňové priznanie - Riadok 41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.