Zavrieť

Porady

Zmluva s DSS podpísana neplnoletou osobou.

Môj 16 ročný syn uzavrel zmluvu s Dôchodkovou správcovskou spoločnosťou. Môže mi niekto poradiť, ako je to s poplatkami za zradenie, resp. vedenie účtu za cca 3 roky, keď nebude platit do fondu nič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Marián III
    Môj 16 ročný syn uzavrel zmluvu s Dôchodkovou správcovskou spoločnosťou. Môže mi niekto poradiť, ako je to s poplatkami za zradenie, resp. vedenie účtu za cca 3 roky, keď nebude platit do fondu nič.
    II. piliera má možnosť zúčastniť sa osoba od 16 rokov veku, toľko k názvu témy. Žiadne poplatky za zriadenie, resp. vedenie účtu sporiteľ neplatí, poplatky sa strhávajú z príspevkov,ktoré sporiteľ odvádza. Je to 1 %, ktoré sa strháva z každého príspevku. Pokiaš neprispieva, poplatok sa nestrháva. Iba sa paušálne odpočítava z celej hodnoty fondu 0,08 %. Žiadne poplatky navyše, ktoré by musel platiť, tam nie sú.

    Zmluva s DSS podpísana neplnoletou osobou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.