Zavrieť

Porady

Aké mám možnosti ak majster-vodár vzal peniaze a nedokončil prácu?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na Vaše rady/skúsenosti/odporúčania ak pán majster nedokončil svoju prácu a peniaze vzal, doklad nemáme žiadny. Áno, uvedomujem si našu naivitu, ale pán nám bol odporúčaný, už raz u nás niečo robil a bolo to bez problémov.
Jedná sa o výmenu odpadu a sprchového kútu v byte. Kút nie je upevnený, odpad nie je zamurovaný, chýba silikón na niektorých miestach. Vo WC vybural kus steny kvôli odpadu, to je tak, ako to nechal. Nereaguje na telefonáty ani sms.
Zároveň by som sa chcela spýtať na odporúčanie na niekoho, kto by toto dokončil v meste Nitra.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    majster nedokončil svoju prácu a peniaze vzal

    no,čo myslíš,aké máš možnosti......
    Martina538 Viem, že oficiálne žiadne. Ale možno by pomohlo niečo, myslím, že niesom jediná, ktorej sa to stalo.
    misoft Tak neoficiálne..... zober pár kámošov, vykonajte "priateľskú" návštevu...... a možno vodár pochopí, kadiaľ voda tečie.....

    Aké mám možnosti ak majster-vodár vzal peniaze a nedokončil prácu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.