Zavrieť

Porady

Ako sa odstraňuje znamienko na krku a cena?

Ahojte, chcela by som sa opýtať aký je postup odstránenia znamienka na krku a či to bolí? A aká je cena? Lebo mám na krku znamienko ktoré mi dosť prekáža a najradšej by som sa ho zbavila. Prosím nech tu píšu hlavne ti, ktori maju skúsenosť s odstraňovaním znamienka na krku.
Naposledy upravil ivka70 : 26.03.17 at 21:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

    Lenka298
    Ja som si dávala vyberať znamienko na krku a na chrbte teraz koncom februára. Nie je to nič strašné, ale oproti znamienku na tvári, ktoré mi vyberali v januári to bolelo viacej. Toto na krku bolo ale oveľa väčšie. Kožná mi ho skontrolovala, umrtvila a vybrala. Celé to trvalo cca 15 minút. Vyberanie som vôbec necítila. Prelepila mi to náplasťou a išla som naspäť do práce. Tým, že krkom sa viacej hýbe tak mi stehy nechala 2 týždne. Prvé 3 dni som si to nemala vôbec odliepat, a celkovo sa opatrne otáčať. Potom som si to natierala masťou ktorú mi predpísala. Po 2 týždňoch mi stehy vybrali a všetko v poriadku. Jazvu mám ešte červenú a je citlivejšia na dotyk, ale tak ešte od vyberania neprešiel ani mesiac tak je to normálne. Bolesť som cítila kým som mala stehy, ale nebolo to nič strašné. A čo sa týka ceny, tak to je rôzne. Mne to vyberala kožná, a toto na krku a chrbte mi preplatila zdravotná, ale doplácala som aj tak 20eur za materiál. Zamienko na tvári bolo z kozmetického hľadiska( aj keď mi vadilo) a zato som platila 40 eur.
    Naposledy upravil Lenka298 : 27.03.17 at 08:54
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Adka269 Ďakujem a znamienko som si dala už odstrániť
    korela Akú máš skúsenosť, podelíš sa? Ja tiež uvažujem.
    Adka269 Jedine co tam boli je inekcia na umrtvenie a potom to je v pohode. Vyberu to rychlo, potom prelepia a ides domov. Ja som nic neplatila lebo chirurg u ktoreho som bola to vyberal zadarmo, iba inekciu som platila 1€ za kus.
      zbaliť

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Nie je znamienko ako znamienko. Najhlavnejšie je dať dobre skontrolovať. Držím palce!
    Adka269 Ďakujem a znamienko mám už odstránené

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Znamienko sa odstranuje chirurgicky a boli to ako kazda zasivana rana, mna, mam pocit, ze na krku ovela viac ako na ramene, kedze je tam tenka vrstva koze a je to navyse dost pohyblive, cize zo zaciatku treba velmi opatrne tocit krkom.
    Pokial ide o indikovane odstranenie (obvodny, odporucenie na kozne a kozny na chirurgicke odstranenie), tak sa neplati.
    Adka269 Ďakujem a znamienko som si dala odstrániť

    Ako sa odstraňuje znamienko na krku a cena?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.