Zavrieť

Porady

Palina obyčajná - p. Jaroslav Nečada

Prosím Vás o pomoc pri hľadaní fyzioterapeuta Jaroslava Nečadu z Nitry. Čítala som o jeho liečebnej metóde v Živote - pomáha od bolesti pomocou paliny obyčajnej a prehvievaním aktívnych bodov. Snažila som sa nájsť na neho kontakt aj na nete, aj medzi známymi, ale žiaľ, nikto mi zatiaľ nepomohol. Nie je medzi Nami niekto z Nitry, kto by mi vedel dať na neho kontakt, prísp. aspoň vedel ulicu, alebo miesto, kde robí ? Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

    Jana2004
    Posúvam ešte raz, neviete náhodou niekto kontakt na p. Nečadu z Nitry? Nitrančania, prosím, skúste sa popýtať kolegov. Ďakujem.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Jaroslav Nečada
    Jaroslav Nečada
    tel.: 0903 851 555
    email: jaronecada@zoznam.sk
    To je vlastná reklama, alebo skutočnosť?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Betka ďakujem. Idem zháňať ďalšie informácie. Pekný týždeň želám.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Jaroslav Nečada
    Ton je slušnosť na otázku kontaktu
    Nakoľko sa na nete objavujú rôzne reklamy, množstvo z nich je zavádzajúcich, som rada, že ste reagovali na moju otázku. Keby som nemala vážny záujem
    o tento spôsob liečby, nevšimla by som si odpoveď a kontakt. Toľko k mojej otázke.
    Ďalšie moje otázky by som s dovolením riešila cez mail.
    Ďakujem.

    Palina obyčajná - p. Jaroslav Nečada

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.