Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosť so zrazeninou v krvi?

Naposledy upravil kopretinka : 31.03.17 at 20:48 Dôvod: gramatika :eek:
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    akákoľvek zrazenina v krvi môže narobiť dosť zla, ak to má lekár pod kontrolou, treba mu veriť, ak to nevie, treba za ním čím skôr ísť, na "rozpúšťanie" zrazenín sú potrebné lieky, pri neliečení môže zrazenina upchať cievu
    16 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ryanka88 A aké sú priznaky
    veronikasad Prečo si myslíš že máš zrazeninu ? Aké príznaky máš ty ?
    Terezia13 nám tu poraďákom je nemožné určiť, či ide o zrazeninu, ak si mala úraz a nešla si k lekárovi, alebo silnú "narazeninu" s rozsiahlou modrinou a podobne, môže sa to stať, ale to vie určiť len lekár po vyšetrení
    Ryanka88 Ťažko sa mo o tom hovori, hanbim sa zato....bolo to dávno keď som robila zlé veci
    veronikasad Ano, ja mám, dnes je tomu presne 9 rokov, skončila som s emboliou plúc a hospitalizáciou na internej JISKe. Odvtedy beriem lieky na riedenie krvi ...
    afrikánka nemusíš sa hanbiť.....všetko je tu anonymné....nikto nevie kto si.
    Ryanka88 Neviem či si ma dobre pochopila
    veronikasad ak chceš nasmerovanie, "hanba" musí preč. Liečba patrí do rúk odborného lekára.
    Ryanka88 Máš pravdu ....droga
    veronikasad na miestach vpichov máš nejaké príznaky ?
    Ryanka88 Dávno......už nie.....pálenie,alebo bolest
    Tweety Zájdi za obvodným lekárom.
    Ryanka88 Neviem ako to povedat
    Tweety Presne tak, ako to je.
    afrikánka Čo keby si sa skúsila skontaktovať s nejakou linkou pomoci pre drogovo závislých.....určite by ti poradili, povzbudili, usmernili
    kopretinka ak nedroguješ,tak vpichy predsa nemáš,nie? tak ako ťa v miestach vpichu môže niečo bolieť?
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam

    Má niekto skúsenosť so zrazeninou v krvi?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.