Zavrieť

Porady

Ukončenie dohody k 30.4.2017 (resp.K 9.6.2017…)a následne uzatvorenie PP na dobu určitú do 31.8. so skúšobnou dobou 3 mesiace

UoZ mal takto dohodu ktorú ukončí a následne bude vyradený z evidencia pretože sa hned následne zamestnal na PP na dobu urcitu s 3 mes.skúš.dobou a potom naspäť nastupi na Úrad práce z dôvodu že PP bol ukončený v skús.dobe? Môže to takto byt?
Naposledy upravil Michaela75 : 05.04.17 at 20:50
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Radšej doba určitá na 3 mesiace - bez skúšobnej doby.
Michaela75 Ďakujem za odpoveď, potrebujem vykryt letnu sezonu sezonnymi zamestnancami a kedže podla noveho zakoba od 1.5.2017 nesmu UoZ pracovat viac ako 40 dni na dohodu musim to asi takto riešiť.Ak by som ukoncila dohodu ktora je od 1.1 dnom 9.6 a nasledne od 10.6.urobila PP na dobu učitu na 3 mesiace t.j.do 10.9.2017 to by mi pokrylo letnu sezonu a UoZ by sa naspať nadlasil na UPSVaR bolo by všetko kóšer pre neho aj pre mňa? Rozmýšĺam správne? DAKUJEM VOPRED ZA ODPOVED
veronikasad ano, môžeš na dobu určitú aj do konca septembra ak potrebuješ ...
Michaela75 Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ukončenie dohody k 30.4.2017 (resp.K 9.6.2017…)a následne uzatvorenie PP na dobu určitú do 31.8. so skúšobnou dobou 3 mesiace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.