Zavrieť

Porady

mam skusenost vidiet ufa

Mam sukusenost konecne prvý raz v zivote, bol som si zapalit na balkone, byvam na 7 pos, videl som modre a cervene svetlo a ten obiekt ako meni smer, upresnim pohyb rovno na sever potom stal odiekt znova na sever a nahle na juh, nebol tak daleko ze by som nepocul zvuk motora, ale? obiekt len svetlo bolo vidno ale motor alebo zvuk nebolo pocut, ten pocit v nimania bol pekny a nemam ako dokazat , asi tak.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    pred xy rokmi som také "ufo" videla aj ja,a za pár dní som zistila,že to bola laserová šou na diskotéke v meste niekoľko km od nás vzdialenom....
    afrikánka Jaaaj, presne viem, o čom hovoríš.....moji chalani vtedy stáli na balkóne v nemom úžase, bežali pre foťák....a to laser šou........
    Terezia13 toot isté sa stalo aj nám s manželom - lietal obrovský ovál zvláštneho svetla v pravidelných intervaloch a po nejakom čase sme sa dozvedeli, že vo vzdialenejšej obci býva "akási" laserová šou

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    I ja som kedysi videl ufo - v Bratislave . Pristalo na moste.....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka a je tam dodnes
    misoft Hmmmm..... takže mimozemšťania sú stále medzi nami......
    vicktor zapacilo sa im tu
    sito A nakoniec zistíme, že sú to zahraniční podnikatelia, Slovenska vykorisťovateľia. Niektorí na mesiac, na dva roky, niektorí na večné časy! Ako so SSSR.
      zbaliť

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Prestaň snívať pravdepodobne to bol dron ...a marišku už nefajči

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Nó...dóbre ....a čo teraz?!u nas bol vcera "silvester" zas.....

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    U mňa pristáli pred domom. Skôr ako som si stihol uvedomiť kto to je, odviezli ma do nemocnice. Veľká vďaka im.
    romana147 Ak ti dovolia z nemocnice písať, tak to nebudú mimozemšťania

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Asi pred 10 rokmi som videl cosi podozrive na nocnej oblohe - velky letiaci objekt. Lietadlo to nebolo, pretoze to ma predne reflektory a svetielka na koncoch kridel, ked preleti, pocut hluk.
    Toto bolo zospodu cele matne podsvietene a preletelo uplne potichu.
    ISS som parkrat videl preblesknut, takze vylucujem.

    Kamaratka + 2 dievcata este ako decko isla na zahumienku odniest starsiemu bratovi olovrant. Ked prisli na predpokladane miesto kde mal kosit videli sklonenu postavu a zakricali na neho/nu. Ono sa to vystrelo a otocilo a videli ze miesto hlavy to ma lesklu gulu asi prilbu. Olovrant zahodili a bezali prec ako sa len dalo.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    nuž Miroslav, v mojom okolí poznám dvoch očitých svedkov, ktorí videli niečo zvláštne letiace čudá - jedno oranžovočervenej farby guľaté, bolo to neďaleko Mochoviec a druhé menilo farbu svetiel, otáčalo sa okolo vlastnej osi a to bolo v Dudinciach, z ďalšieho počutia viem, že sa niečo neidentifikovateľné, očití svedkovia - skupina chatárov sedela na terase a to ničo sa pomaly presúvalo v nie veľkej vzdialenosti, niektorí z nich vtedy ošediveli - Levice

    mam skusenost vidiet ufa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.