Zavrieť

Porady

​Rada by som zacala predavat tricka s Disney potlacou

​Rada by som zacala predavat tricka s Disney potlacou napr. mickey mouse... potrebujem na to dake specialne povolenia od spol. Disney alebo nie. Nerada by som mala do buducna problemi . Dakujem za radu
3 komentárov     zbaliť
alaya1 chces predavat originaly, ci fejky
laura ge no moje oroginaly, lebo casto vidno veci ktore su s potlacov Disney. tak neviem co kazdy ma ich licenciu po pravde nemam ani tusenia kde o nu ziadat.
alaya1 takze ides robit fejky- to nemozes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    laura ge
    ​Rada by som zacala predavat tricka s Disney potlacou napr. mickey mouse... potrebujem na to dake specialne povolenia od spol. Disney alebo nie. Nerada by som mala do buducna problemi . Dakujem za radu
    problémi nebudú......
    ale budú problémy s licenciou, resp. autorstvom.......
    laura ge a pre licenciu mampisat do spol Disney? lebo netusim ako postupovat. a treba to vobec? veed aka je sanca ze to oni zistia. tych motyvov je vela, a nevie, to kazdy obchodnich ma licenciu?
    teraz sa neviem rozhodnut co dalej
    draik Možno pomôže pri rozhodovaní prečítať si §281 a nasl. Trestného zákona. Razie proti fejkom nie sú ojedinelé.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Pokiaľ máš licenciu na predaj, tak kľudne ich predávať môžeš. Bez licencie môžeš dostať od SOI-ky "úžasnú" pokutu.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Žiadny originálny predajca sa s tebou nebude baviť, kým nebudeš mať licenciu od Disneys. Predaj bez licencie je protizákonný.

    ​Rada by som zacala predavat tricka s Disney potlacou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.