Zavrieť

Porady

úver a mikrouzávierka

Akceptuje VUB mikroúzávierku v prípade úveru? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    To je snáď otázka priamo na banku.
    srdiecko# banka je zavretá a ak má niekto skúseností možno poradí

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    kým otvoria vub banku, otvor si stránku banky, nájdi si v položke podnikatelia oddelenie úvery a pôžičky, tam si nájdi aký úver požaduješ, a podľa toho si v kolonke Požadované podklady nájdeš, aké doklady musíš predložiť..
    ale to závisí samozrejme nielen od druhu úveru, ale aj od klienta, ako dlho má účet v banke, aké má obraty, banka to sleduje a vyhodnocuje..
    keď sme brali od vub kontokorentný úver, nechceli žiadne účtovné závierky odo mňa, pracovník mi poslal mailom formulár, vyplnila som podľa závierky niektoré položky, napr. majetok, záväzky, a bolo treba mať podané DP za posledné obdobie plus zaplatenú daň z príjmu..a to bolo všetko.. ale podotýkam, že som dlhoročný klient, mám tam aj ďalšie 4 účty..
    takže ku každému klientovi pristupujú individuálne, preto nejlepšie urobíš, keď si to zistíš priamo v banke.. ak tu dostaneš odpoveď, neznamená to, že rovnako sa to bude týkať aj teba..
    srdiecko# Ďakujem, je tam uvedené len úzávierka, tak snáď budú akceptovať aj tú mikrouzávierku

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Ak robíš podľa zákona o účtovníctve MUJ, tak nemôže banka chcieť niečo naviac a musí akceptovať to čo máš, alebo nájsť inú banku

    úver a mikrouzávierka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.