Zavrieť

Porady

Koľko wc musí mať fast food

sedenie max 20 stoličiek...dve ženy zamestnankyne
Naposledy upravil albert1 : 12.05.17 at 06:35
buchač No ja neviem...a zvyknem pripomenúť, že nie som podnikateľ.
ALE pýtam sa...."ČO je to bufet ?"
LEBO čo ja viem, čo som bol v bufetoch, tak ANI JEDEN z nich nemal príslušné zariadenie.

Pomôcka...bufet je nasledovné
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=buf...tf-8&oe=utf-8#
vicktor Dobry link aj s perfektnym prikladom zo zivota:
"Poslanci buď driemali, alebo boli v bufete."
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    logo
    Fair Mind s. r. o.
    Podľa vyhlášky 533/2007 o požiadavkách na zariadenia spoločného stravovania treba mať aspoň 2 wc pre zákazníkov + 2 pre zamestnancov + podrobnosti viď dolu.

    § 6
    ...
    (4) Záchody pre zamestnancov zariadenia spoločného stravovania musia byť oddelené pre ženy a mužov a udržiavané v použiteľnom stave a v čistote. Záchody musia byť aj pri šatniach pre zamestnancov zariadenia spoločného stravovania, aj pri priestoroch, v ktorých sú sprchy a umývadlá. V zariadení spoločného stravovania, v ktorom pracuje najviac päť zamestnancov v jednej zmene, môže byť jeden záchod spoločný pre mužov a ženy. V zariadení spoločného stravovania, v ktorom pracuje viac ako 50 žien, musia byť kabíny na osobnú hygienu žien.
    5) Pre stravníkov musia byť vyčlenené samostatné záchody oddelené pre mužov a ženy a udržiavané v použiteľnom stave a v čistote.
    (6) Do záchodu nesmie byť priamy vchod z prevádzky zariadenia spoločného stravovania. Záchod musí byť dostatočne osvetlený, osobitne vetraný a vybavený toaletným papierom. Záchod pre ženy musí byť vybavený aj nádobou s uzatváracím príklopom ovládateľným zošliapnutím.
    (7) V predsieni záchodu musí byť umývadlo s prívodom teplej vody s teplotou najmenej 45 oC a prívodom studenej pitnej vody z verejného vodovodu alebo vlastného zdroja, mydlo, zariadenie na osušenie rúk alebo hygienický prostriedok na utretie rúk. Ak je utretie rúk zabezpečené papierovými utierkami, musí byť v predsieni záchodu aj nádoba na použité papierové utierky s uzatváracím príklopom ovládateľným zošliapnutím.
    albert1 Ďakujem viem..len som to potreboval surnr vediet a cez telefon ma odbili...a na nete nic nenašiel

    kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

    kubkokubko
    Ak sú miesta na sedenie, tak je potrebné aj wc pre zákazníkov.
    Naposledy upravil kubkokubko : 12.05.17 at 09:10 Dôvod: zrušenie doplňujúcich informácií
    vicktor Ved pise o miestach na sedenie.
    Odpovedas bez precitania otazky?
    kubkokubko Nie, precitala som si otázku. V odpovedi som uviedla aj variantu bez sedenia, pretože to možno pomôže niektorým, ktorí niečo ohľadne miesť na sedenie a wc budú hľadať ale, keď to vadí upravím odpoveď. Ďakujem za usmernenie, že netreba písať nič naviac. Prajem krásny zvyšok dňa a pekný slnečný víkend victor.

    Koľko wc musí mať fast food

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.