Zavrieť

Porady

Dominkanska v septembri. nejake skusenosti?

Ahojte, Chcela by som sa opytat ci niekto z Vas bol na dominikanskej v tomto obdobi? viem si tento rok zobrat dovolenku len v septembri ale podla info je tam obdobie dazdov. Aj ked niekde sa uvadza ze moze prsat raz za tyzden a inde pisu ze moze stale. Preto by som bola vdacna za konkretne skusenosti. ( viem ze kazdy rok moze byt iny / ine pocasie ale nepoznam nikoho kto tam bol v sept. ) Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pocasie je posledne roky nevyspytatelne.Nikto ti takto vopred nepovie,co bude o par mesiacov. Je to risk.
    Dominikanska je nadherna,je skoda presediet dovolenku niekde na hoteli...

    Najidealnejsie je ist koncom zimy a skoro na jar, vtedy je tam idealne pocasie na vylihovanie na plazi,aj na vylety.
    Ja som bola januar-februar, prsavalo takmer kazdy den,ale to iba poobede,taky jemny,osviezujuci dazdik,ktory onedlho prestal. Ale v obdobi dazdov,ci hurikanov je to dost nebezpecne :-(

    Dominkanska v septembri. nejake skusenosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.