Zavrieť

Porady

Na predaj: Hladam spolocnika alebo investora (Ponuka na obchodné partnerstvá a spoluprácu)

Hladam spolocnika na zriadenie maloobchodu a velkoobchodu internetovy predaj.

Mam skusenosti s predajom sortimentu, ktory chcem v novej firme predavat.

Nakolko nemam svoj kapital, tak musim takouto formou najst spolocnika s kapitalom.

Vyska investicie zalezi od toho v akom rozsahu zacneme, ci najprv len maloobchod, alebo hned aj velkoobchod.

Orientacna vyska pociaocnej investicie je v rozpati od 10000eur do 25000eur, ale je realne zacat len s maloobchodom aj s mensou sumou.

Prvy maloobchod by sa zriadil vo Zvolene,priestor mam vyhliadnuty.

Styl investovania je vec dohody, bud spolocna s.r.o., alebo Vasa firma a ja by som bol ako spolocnik s narokom na polovicu zisku.

Osobne by som vykonaval celu velkoobchodnu cinnost a s casti by som aj predaval v maloobchode, teda naklady by boli minimalizovane.

Vy ako spolocnik by ste nemusel vykonava ziadnu cinnost,iba samozrejme kontrolnu,pripadne uctovnictvo.

Moj realny odhad ziskovosti firmy je uz v prvom roku minimalne okolo 100% z vysky investicie.

Ak mate zaujem o viac informacii a mate volny kapital, napiste mi na kabelky.zvolen@gmail.com

[CLASSIFIED6489]
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Na predaj: Hladam spolocnika alebo investora (Ponuka na obchodné partnerstvá a spoluprácu)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.