Zavrieť

Porady

odstránenie zastaralého profilu na pokeci

Dobrý deň prajem,
už nejaký čas bojujem s azetom o odstránenie profilu na pokeci, ktorý som naposledy využil pred takmer 10 rokmi. Heslo som tam samozrejme zabudol a neprajem si aby tento profil nesúci moje meno naďalej existoval. Vie mi niekto poradiť, ako postupovať aby sa to už na internete neobjavovalo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://style.hnonline.sk/hn-tech/507...ovu-samovrazdu
    Problém u teba je, že sa do svojho starého profilu asi nedostaneš (a možno aj - ak použiješ "Zabudol som heslo")
    Ale sa tiež divím Azet-u, že 10 rokov starý účet, ktorý je neaktívny, stále drží...
    Ale to je mentalita slovenských webov - Na večné časy a nikdy inak....

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    máš smolu, bez prihlásenia do profilu ho nezmažeš - to by každý mohol kohokoľvek zmazať

    skús najprv obnovu hesla, potom sa prihlás v tam v nastaveniach nájdeš zrušenie účtu

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Jediny, kto ti moze pomoct, tak je admin stranky Azet. Neviem, preco si nezacal tam...
    Ked sa doveryhodne preukazes, ze je to naozaj tvoj profil,moze t ho vymazat.

    Alebo, jednoduchsia moznost... https://prihlasenie.azet.sk/obnova-hesla
    ...daj si vygenerovat nove heslo,potom si mozes udaje z profilu vymazat. Neviem, ci azet ponuka aj moznost celkoveho zrusenia /nemam tam ucet, neviem pozriet/. Ak nie, tak potom jedine admin.
    vladostreminsky práve to, že vygenerovať nové mi to neumožňuje keďže neexistuje žiadne overené t.č. ani mail aby mi ho mohli zaslať. a na kontakt@azet.sk vypisujem ale odvolávajú sa , že oni neporušili žiadne podmienky.

    odstránenie zastaralého profilu na pokeci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.