Zavrieť

Porady

Ako vo Worde zobraziť viac strán?

Ahoj,

mám asi 70 wordových dokumentov s obrázkami, pričom každý obsahuje jednu stranu, lebo keď som to robila, nešlo mi zobrazenie ďalších strán. No teraz by som potrebovala všetky tie strany spojiť do jedného dokumentu, neviete mi prosím poradiť, ako na to? Resp aspoň ako dosiahnuť, aby ten wordový dokument obsahoval viac ako jednu stranu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ako písal misoft, problém robí obtekanie textu. Odporúčam tento postup:

    Vytvoriť nový dokument
    Nasekať si tam strany pomocou zlomov strán
    Otvoriť si existujúci dokument, vybrať obrázok a Ctrl+C
    Vojsť do nového dokumentu na stranu tam, kde chcem vložiť obrázok a Ctrl+V
    Pravým tlačidlom kliknúť na obrázok a vybrať Zalamovanie - Ďalšie možnosti rozloženia (posledná položka)
    Tam si nastaviť zarovnanie. Osobne nastavujem k okrajom papiera.

    Umiestňovať grafiku vo worde ťahaním myšou je lístok do blázninca.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    google nasiel http://www.lmctn.sk/spajanie_dokumentov_word

    doplnenie:

    v pomocnikovi (klik na otaznik vpravo hore) si zadas slova "vlozit subor" a ponukne ti rozne temy, napriklad toto co je na obrazku ... ak mas subory zoradene vies ich pridat aj vsetky naraz - funguje vo word 2010
    Naposledy upravil avalik : 06.06.17 at 18:34
    Screenshot_1.jpg  
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ailise Ďakujem, snažila som sa to podľa toho, ale vôbec sa mi to nepodarilo. Vyzeralo to strašne, obrázky sa prekryli cez seba a aj tak to boli len 2 dokumenty, ja ich potrebujem zlúčiť 70. Stačilo by mi, keby som vedela, ako dosiahnuť, aby sa mi v tom wordovom dokumente objavila vždy ďalšia strana, aby som tam mohla ten iný dokument vždy skopírovať...
    avalik za textom davaj enter alebo daj vložiť zlom strany
    ivka70 kliknut za obrazok dolu vpravo a dat enter, to ti vytvori nivy riadok, preentrujes sa az na druhu stranu
    Ailise No to mi práve vôbec nejde. Keby to išlo, tak to tak robím už dávno.
    avalik nevytvorila si si nahodou najprv ramceky ci tabulky ako oramovanie stranky a do toho sa snazis vkladat text a obrazky?
    avalik doplnila som odpoved
    Ailise avalik ďakujem, žiaľ nepodarilo sa to, obrázky to rozhádzalo. Nevadí, nebudem to teda zlučovať.
    misoft Problém robí tzv. obtekanie obrázkov - formátovanie umiestnenia na stránke. Skúsiť vybrať voľbu u obrázkov Ukotvenie k odseku. Každý Enter totiž tvorí nový odsek.
    Kabaka123 vloženie dokumentu ako súbor funguje aj v 2003
      zbaliť

    Ako vo Worde zobraziť viac strán?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.