Zavrieť

Porady

PN a ošetrenie člena rodiny §

ahojte, ak som PN a chcem ist k lekarovi so synom, mozem? co ak mi v tom case pride kontrola? ak dolozim potvrdenie, ze som bola u lekara so synom, uznaju mi to?
7 komentárov     zbaliť
ivka70 kolko rokov ma dieta? si osamela matka?
cinky16 syn ma 6 a pol roka, nie som osmela, manzel je prec aj 3 tyzdne v praci..
ivka70 lebo to mi pride, ze je argument, ktory by mohol pri pripadnej kontrole uspiet. Ale neviem, ci to ma nejaku oporu v zakone.
cinky16 to neviem ani ja, preto som sa chcela spytat, ci uz mal niekto podobnu skusenost
veronikasad Informuj o potrebe návštevy detského lekára svojho ošetrujúceho lekára. Daj si potvrdiť priepustku s časom odchodu z ambulancie.
cinky16 moj osetrujuci lekar je vzdialeny odo mna 30 km.pride mi to take neprakticke,ak dieta v noci dostane teploty a ja mam ist najprv k svojmu lekarovi a chorym dietatom a vratit sa k deckemu lekarovi...
veronikasad Stačí informovat telefonicky aby o tom vedel. Priepustku si daj potvrdiť u detského lekára. Ak pôjdeš s dieťaťom na pohotovosť, je malá pravdepodobnosť že v noci príde kontrola, aj tak si daj potvrdiť priepustku s časom odchodu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    PN a ošetrenie člena rodiny §

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.