Zavrieť

Porady

koľko dostanem za operaciu kolena

som pistena v NN,mala som operovane koleno,meniskus,čaka ma ešte 1 operacia,mam natrhnuty predny skríženy väz,diagnoza S83.2,alebo S 83.6,denne odškodne mam 15,-eur,koľko asi dostanem za tu operaciu,okrem denneho odškodneho,ďakujem
14 komentárov     zbaliť
ivka70 pockaj, obstarame kristalovu gulu, aby sme vedeli, aku poistku mas uzavretu, co mas poistene, na aku sumu, ako ti to bodovo ohodnoti lekar a tak .....
chumáč no ale ja myslim podľa diagnozy,šak tak sa vyplaca
chumáč ja len či nema niekto poistenie v NN
ivka70 myslis sa, potom ako sa uz nebude menit stav, vypise osetrujuci lekar pravu pre poistovnu so stavom kolena, podla poctu bodov sa urcuje vyska nahrady
len diagnoza nestaci - niekomu sa moze dostat koleno do stavu bez trvalych nasledkov a niekomu mozu ostat atd.

rovnako ak islo o uraz a mas aj urazove poistenie, posudzuje sa konkretny pripad ....
ivka70 ty myslis, ze NN ma len jedno vseobecne poistenie a vsetkych vyplaca rovnako?
kopretinka otázka mimo témy,koľko platíš mesačne za tú poistku?
chumáč 26 eur
chumáč je to čisto len urazove poistenie
Soňa K Tri roky nepodmienečne.
Soňa K Dostaneš okrem denného odškodného.
chumáč robiš si srandu
Soňa K Niééééé
chumáč na forum som čitala,že ktosi dostal až 4000.eur
Soňa K Tak natrhni aj druhé koleno a máš 8.000.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..ja by som sa ťa chcel spýtať, aký úkon si robila pred poškodením, lebo si myslím, že aj z toho sa vychádza, či si si to zavinila sama nepozornosťou, alebo športom a tak, lebo to by mal lekár zdôvodniť pri posudzovaní odškodného...

    koľko dostanem za operaciu kolena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.