Zavrieť

Porady

Zaratavaju sa dni, vikendy pocas ocr do pracovneho fondu?

Mam odpracovanych 12 dni, ocr mam 9 dni cize spolu 21a splneny pracovny fond, ale ekonomka povedala, ze vikend mi do toho nemoze ratat a teda mi vznikol minus. Je to pravda? Dakujem
5 komentárov     zbaliť
jslancik v ten víkend si mala naplánovanú smenu? mala si vtedy pracovať?
Karolina 74 Pracujem kratky, dlhy tyzden, tento konkretny tyzden som mala kratky, cize nie.
Karolina 74 Na ocr som bola od pondelka do utorka
jslancik ja myslím, že si si už odpovedala na otázku. zaujímavé, že ti nevyšli dni... keby si nemala očr, tak by si mala tiež mínus? neodpracovala si aj nejaké iné naplánované smeny?
Karolina 74 Nie, vysiel by mi pracovny fond, kedze pracujem kratky, dlhy tak musim odrobit cca 10-12 hodin, v tie dni co pracujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Pracovný fond sú naplánované smeny, ktoré buď odpracuješ, alebo zdokladuješ neprítomnosť.

    Z tých 9 dní čo si bola na OČR si mala koľko dní odpracovať?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Karolina 74 Odpracovat som mala 4 dni, ale ide o to, kedze robim na zmeny tak v dni co pracujem odrobim viac hodin , aby mi vysiel pracovny fond a nie len 7.5
    kn-alka tak nemáš odpracovaný prac.fond 12+4 = 16 dní

    ináč - vôbec ťa nechápem, ak ti to nevychádza po dňoch, tak si to prepočítaj na hodiny

    koľko hodín si mala odpracovať a koľko si naozaj odpracovala + koľko si mala odpracovať, ale kvôli OČR si ich neodpracovala.
    Karolina 74 Dakujem za vysvetlenie, uz tomu rozumiem.
      zbaliť

    Zaratavaju sa dni, vikendy pocas ocr do pracovneho fondu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.