Zavrieť

Porady

Prechodka na bazenovu 38mm hadicu

Dobry den potrebujem poradit odakusanu prechodku cez stenu na pripojenie 38mmhadice k bazenu Swing frame z mounfieldu.Lebo ochotny ludia nevedia poradit.Lebo na internete son nasiel vacsinou pre ine typy bazenov ale pre tento typ zrovna nie
Naposledy upravil ivka70 : 21.07.17 at 12:39
5 komentárov     zbaliť
vicktor Nemozes to lepsie naformulovat?
Predali ti bazen bez potrebnej suciastky?
Hadam je jedno ako sa bazen vola, prechodka ma tu istu funkciu pre kazdy jeden.
loksik.lubos K bazenu potrebujem pripojit 38mm hadicu lebo kazdy otvor cez stenu bazena ma iny rozmer a nie kazda prechodku tam napasujete
vicktor Kolko je otvorov? Da sa kazdy zaslepit resp. "sprechodkovat"?
Takze ty nezhanas prechodku (myslel som ze ti chyba), ale redukciu medzi nu a hadicu - spravne? Ak ano, zmeraj vnutorny a vonkajsi priemer tych veci alebo zober prechodku a kus hadice so sebou, chod do poriadneho instalaterstva a pytaj si na to spojku.
buchač loksik.lubos (Dnes 14:30) K bazenu potrebujem pripojit 38mm hadicu lebo kazdy otvor cez stenu bazena ma iny rozmer a nie kazda prechodku tam napasujete
====================
Hm...podľa linku sú prechodky súčasťou balenia, takže nechápem vlastne, o čo Ti ide.
https://www.mountfield.sk/bazen-swin...plash-3bna1168

Ty potrebuješ len nejakú redukciu napripojenie k tým prechodkám ? Presne ako Victor vraví...
Postup zaobstarania je tiež podľa neho.
misoft Neverím, žeby v Moutfielde nemali na to aj náhradné diely. Stačí vyhľadať na Google priechodka bazénová 38mm a určite nájde...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Mam rovnaky bazen. Prechodky boli v baleni. Redukcie kupis v Mountfield-e alebo v inej predajni kde predavaju bazeny alebo prislusenstvo.

    Prechodka na bazenovu 38mm hadicu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.