Zavrieť

Porady

Po výmene disku nejde PC

Ahojte,

dnes som si kupil HDD a ked sim ho nainstaloval, prestal mi fungovat PC. Doska svieti a ventilatory sa krutia, ale do monitoru nejde ziaden vystup. Skusal som na minutu vybrat baterku z dosky aj odpojit vsetky disky, ale nepomohlo to. V GPU tiez nie je chyba, skusal som aj inu kartu. Doska je nova, pred tyzdnom kupena.

V com moze byt chyba? Nespravil som nic ine, len vymenil jeden disk za druhy.

Dakujem
5 komentárov     zbaliť
taiko .
1. typ dosky?
2. typ grafickej karty ?
3. operacny system?
4. nezobrazi sa ani BIOS?
5. typ BIOS-u ?
jerrek Doska: Gigabyte AB350 GAMING
GPU: Radeon RX 470
OS: Windows 10
BIOS: UEFI DualBIOS, verzia F5

Nie, BIOS nejde, keby šiel, nemám problém.
misoft Hmmm.... kúpil nový HDD, nainštaloval do počítača - a nejde.... A čo operačný systém? Je nainštalovaný na ten nový HDD? Odkiaľ má počítač vyhrabať operačný systém, keď bol na starom HDD a na novom je veľké NIČ?


http://cs.lmgtfy.com/?q=in%C5%A1tal%C3%A1cia+windows
jerrek 1. Vymenil som dátový disk, nie systémové SSD - Mám tri disky, ten s Windowsom ostal, ostal aj dátový disk č. 1 a vymenil som dátový disk č.2.

2. Prečo mi tu píšeš o operačnom systéme?Jasne píšem, že nemám žiaden výstup do monitora, nič sa nedeje, ani len BIOS. To nemá s OS nič spoločné.
misoft Že si vymenil dátový a nie systémový - to si pôvodne NEUVIEDOL!!!! Pokiaľ chceš nejakú odpoveď, musíš dodať všetky potrebné informácie!
Nemáš na doske aj integrovanú grafiku? Nepreplo ti ju v BIOSe na ňu? Pri zapnutí sa objaví na monitore niečo (malo by sa)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Po výmene disku nejde PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.