Zavrieť

Porady

Keď odpracujem 8 dni a dostanem 650 hrubý na celý mesiac, koľko eur bude mi čistá výplata?

Mój manžel od 21.8.2017 začal pracovať v jednej firme. Dostane 650 hrubú za mesiac. Za osem dni koľko eur bude dostať v čistom v septembri?
5 komentárov     zbaliť
Mila123 cca 516,- €
veronikasad Ale nie za mesiac august... Predpokladám, že 650€ je mesačná mzda
melindi Mila 123 To viem. Ale v čistom za 8 dni koľko eur bude dostať v septembri za mesiac august? Pracuje denne 8 hodín, dvojzmenný pracovný čas, a cez víkend a vo sviatkách majú voľno.
veronikasad Pýtaš sa na augustovú výplatu, vyplatenú v septembri?
melindi Ano, na augostovu vyplatu. Vypltenú v septembri. Vo sviatkách nepracuje. Majú volno. Ani cez výkend. Dvojzmenný pracovný čas majú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Hrubá mzda = mesačná mzda/mesačný fond pracovného času (vrátane sviatkov) x skutočne odpracované hodiny (vrátane sviatkov)

    Poistné platené zamestnancom je 13.4% hrubej mzdy. Ak do 20.8. pracoval u iného zamestnávateľa, mesačnú NCZD za august si uplatniť nemôže
    melindi NCZD je čo? On má živnosť, teraz začal robiť na normalnu pracovnú zmluvu. Cca koľko eur bude dostať za august?
    veronikasad Veď si zober kalkulačku a vypocitaj.
    NCZD je mesačná suma, o ktorú sa znižuje základ dane. Ak si ju uplatní u zamestnávateľa, bude mať nedoplatok zo živnosti. Lebo príjmy zo zamestnania aj podnikania bude mať zdanené v jednom daňovom priznaní typu B.

    Taynee je offline (nepripojený) Taynee

    Som to ja :) Taynee
    Bude dostať, vo sviatkách - zajímavé, už som všeličo počula, ale toto

    Veľmi orientačne 178 eur. Avšak ku mzde môže mať príspevok na dopravu, dochádzkový bonus apd. Nevieme či si uplatňuje daňový bonus na deti, na manželku apd. Ak vychádzame iba zo mzdy 650 eur mes. mohlo by to byť cca. 178 eur. Treba odrátať ešte stravné - lístky alebo obedy
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Daňový bonus na manželku? Tak to som ešte nepočula , ani o žiadnej úľave, ktorú je možné uplatniť mesačne...
    melindi Ďakujem.
    Taynee Pre tuto chvilu Veronika bola pre zadavatelku otazky podstatna cast vypoctu orientacnej cistej sumy ku mzde. Splnilo to ucel, ci?
    veronikasad Ano, suma 178€, ak si nebude uplatňovať NCZD za august je správna. Od teba som očakávala že opravis zavádzajúcu informáciu, týkajúcu sa daňového bonusu na manželku.
      zbaliť

    Keď odpracujem 8 dni a dostanem 650 hrubý na celý mesiac, koľko eur bude mi čistá výplata?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.