Zavrieť

Porady

Sand Beach - Hurghada

Poprosím Vás bol niekto v hoteli Sand Beach - Hurghada - v Egypte?
Už som zaplatila tento zájazd - ale pravdu povediac veľmi sa bojím na reakciu mojej rodiny a známych, ktorí idú s nami, že či som vybrala dobre.Lebo nechali to všetko namňa a ja som sa dala presvedčiť pracovníčkou CK, že tento hotel je fain.
Načo sa mám pripraviť na aké mínusy a plusy?
Ďakujem a dúfam, že má potešíte kto tam bol.
Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Neviem či je to dobrý hotel, ale viem, že treba brať najvyšší počet hviezdičiek a all inclusive čo sa týka Egypta. Cenovo to nieje veľký rozdiel ale musíš sa pripraviť na biedne podmienky ak ti povie že je to štandard. V týchto krajinách je to riziko. Viem to od známej čo bola minulý rok. Napíš potom aké to bolo, chceme ísť na budúci rok ale skôr september október, lebo teraz je vraj velmi horúco
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Jara
Neviem či je to dobrý hotel, ale viem, že treba brať najvyšší počet hviezdičiek a all inclusive čo sa týka Egypta. Cenovo to nieje veľký rozdiel ale musíš sa pripraviť na biedne podmienky ak ti povie že je to štandard. V týchto krajinách je to riziko. Viem to od známej čo bola minulý rok. Napíš potom aké to bolo, chceme ísť na budúci rok ale skôr september október, lebo teraz je vraj velmi horúco
No Jarka, veľmi si má nepotešila. A all inclusive - viem, že je to výborná vec. Ale keď som si to prerátala - na päťčlennú rodinu - vyšlo by to cca o 20 tis. Sk viac.
Asi sme mali ísť niekde možno inde.
Mne stále stačilo naše druhé Slovensko - Chorvátsko.
Ale moje decká snívajú o Egypte už 5 rokov.A kedže všetci teraz v lete - august, september dovršia vek 18,17,16 - chcela som im spraviť darček k narodeninám.

No uvidím a potom určite napíšem a dám vedieť aké to tam bolo
Naposledy upravil Kvietok1 : 26.07.06 at 14:04
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Myslím že v tomto hoteli bývala moja dcéra so starými rodičmi. Bolo to pred 4 rokmi. Ak si dobre spomínam, tak je to 3 hviezdičkový hotel. Prostredie bolo pekné, ale ubytovanie velmi skromné. Strava vraj bola fajn. V areáli hotela boli asi 2 bazény. Ak mi posleš mail, tak ti skusim najst aj fotky.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Aj u nás to tak bolo a preto sme to radšej odložili, to sme štyria a ozaj je to vela. Tak som sa rozhodla že dám darček manželovi na 50-tku, lebo po Egypte najviac túži celý život on. Zo žartu hovorí že tam žil svoj druhý život, že si musí "šahnúť" na pyramídy. Dcéra má po vyške, syn je na vyške a to už idú radšej s partnermi a tak pre dvoch sa to dá utiahnuť. Tiež ale zatiaľ len obzerám. Prajem ti aby ti to naozaj naozaj vyšlo, lebo ťa to bude stáť veľký peniaz, tak nech máš krásny zážitok na celý život. Nechcem ťa strašiť, ja som tam nebola, ja tiež len naháňam informácie.
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Ja som bola s manželom posledný septembrový a prvý októbrový týždeň v hoteli Sunrise Palacio v Hurgade a bolo tam úžasne. Boli sme aj na fakultatívnych výletoch a tiež sa nám veľmi páčilo. Keby som mala teraz tú možnosť ísť niekam do zahraničia, okamžite beriem Egypt.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Kvietok1
Poprosím Vás bol niekto v hoteli Sand Beach - Hurghada - v Egypte?
Už som zaplatila tento zájazd - ale pravdu povediac veľmi sa bojím na reakciu mojej rodiny a známych, ktorí idú s nami, že či som vybrala dobre.Lebo nechali to všetko namňa a ja som sa dala presvedčiť pracovníčkou CK, že tento hotel je fain.
Načo sa mám pripraviť na aké mínusy a plusy?
Ďakujem a dúfam, že má potešíte kto tam bol.
Nebol som tam, ale skús pohľadať nejaké stránky s recenziami. Jedna je napr. tu:

http://www.nettravel.sk/Recenzie/Egy...ach.aspx?id=92

ale je tam len jedna recenzia na ten hotel, aj to nie moc lichotivá.

Ak vieš nemecky (ale ani nemusíš vedieť, hodnotenie je aj v počte slniečok), veľa príspevkov na hotel je aj tu:

http://www.holidaycheck.de/hotel-Hot...-hid_8549.html

bohužiaľ tiež nie veľmi pochvalné. Nesmieš mať veľké očakávania a nároky, potom budeš spokojná aj s tou kvalitou, ktorá bude. Dobre to vystihol tento príspevok:

http://www.holidaycheck.de/bericht-H...p_1-ch_hb.html
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Chobot
Nebol som tam, ale skús pohľadať nejaké stránky s recenziami. Jedna je napr. tu:

http://www.nettravel.sk/Recenzie/Egy...ach.aspx?id=92

ale je tam len jedna recenzia na ten hotel, aj to nie moc lichotivá.

Ak vieš nemecky (ale ani nemusíš vedieť, hodnotenie je aj v počte slniečok), veľa príspevkov na hotel je aj tu:

http://www.holidaycheck.de/hotel-Hot...-hid_8549.html

bohužiaľ tiež nie veľmi pochvalné. Nesmieš mať veľké očakávania a nároky, potom budeš spokojná aj s tou kvalitou, ktorá bude. Dobre to vystihol tento príspevok:

http://www.holidaycheck.de/bericht-H...p_1-ch_hb.html
Je mi to ľúto. Po nemecky neviem. Z týchto stránok so pochopila asi tak - hodnotenie je asi tak na 2-3 - a to mi úplne stačí a myslím, že aj mojej rodinke. Na luxus hotela nepotrpíme - ale na čistotu izieb. A dúfam, že to tam bude.
Naposledy upravil Kvietok1 : 26.07.06 at 14:05
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

912
Ja som bola s manželom posledný septembrový a prvý októbrový týždeň v hoteli Sunrise Palacio v Hurgade a bolo tam úžasne. Boli sme aj na fakultatívnych výletoch a tiež sa nám veľmi páčilo. Keby som mala teraz tú možnosť ísť niekam do zahraničia, okamžite beriem Egypt.
Nemôžeš prosím napísať s akou cestovkoua čo ťa to stálo. Prosím pošli súkromnú ss aby to nebola reklama. Aj či to bolo all inclusive alebo si výlety platila sama. Budem vďačná ak napíšeš na akých výletoch ste boli.
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Jara
Nemôžeš prosím napísať s akou cestovkoua čo ťa to stálo. Prosím pošli súkromnú ss aby to nebola reklama. Aj či to bolo all inclusive alebo si výlety platila sama. Budem vďačná ak napíšeš na akých výletoch ste boli.
No keď sa vrátim z dovolenky - určite Vám napíšem - všetkým aké to tam bolo - a čoho sa mate vyvarovať. Priložím určite aj nejaké fotky.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

výborná stránka o Egypte a halvne hoteloch a veľa veľa diskutujúcich na túto tému je na stránke www.egypt.webz.cz. Môj osobný názor (bola som tam veľ krát) je, že all inkluz je zbytočný, radšej si beriem o niečo viac USD. Totiž all inkl neplatí na fakultatívnych výletoch a keď nebodaj zastihne "faraonova pomsta", naskočí diéta na pár dní a kopa peňazí je fuč. Veď na plážach a na každom kroku sú výborné reštaurácie a bary a nemusím chodíť označkovaná ako vrabec.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
sahara80
výborná stránka o Egypte a halvne hoteloch a veľa veľa diskutujúcich na túto tému je na stránke www.egypt.webz.cz. Môj osobný názor (bola som tam veľ krát) je, že all inkluz je zbytočný, radšej si beriem o niečo viac USD. Totiž all inkl neplatí na fakultatívnych výletoch a keď nebodaj zastihne "faraonova pomsta", naskočí diéta na pár dní a kopa peňazí je fuč. Veď na plážach a na každom kroku sú výborné reštaurácie a bary a nemusím chodíť označkovaná ako vrabec.
S tvojim názorom nesúhlasím. Zažila som už všelijaké dovolenky v rôznych destináciach , bola som aj v Egypte a all inclusive je podľa mňa dovolenka bez starosti. A lepšie je chodiť s náramkom na ruke ako s peňaženkou a riskovať, že ťa niekde okradnú. No a "faraónovú pomstu" môžeš dostať v Egypte práve z tých cudzích reštaurácií a barov. Takisto to chodenie po pláži....neviem kde už toho toľko nachodíš , keď na konci hotelovej pláže sedí policajt , ktorý ťa ďalej nepustí kvôli bezpečnosti.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

je to 3*,polpenzia,klimatizácia ,minibar,balkon,pekný hotel,pekná pláž.Neboj sa a uži si to naplno.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

DanielaSĽ
S tvojim názorom nesúhlasím. Zažila som už všelijaké dovolenky v rôznych destináciach , bola som aj v Egypte a all inclusive je podľa mňa dovolenka bez starosti. A lepšie je chodiť s náramkom na ruke ako s peňaženkou a riskovať, že ťa niekde okradnú. No a "faraónovú pomstu" môžeš dostať v Egypte práve z tých cudzích reštaurácií a barov. Takisto to chodenie po pláži....neviem kde už toho toľko nachodíš , keď na konci hotelovej pláže sedí policajt , ktorý ťa ďalej nepustí kvôli bezpečnosti.
Koľko ľudí, toľko chutí. Podľa mojho pozorovania práve najviac trpeli "faraonovou pomstou" tí ľudia, čo mali all inclusive, pretože ako praví Slováci museli si za peniažky všetko oblízať a vyskúšať a bum-bác. Neviem ako vy, ale my si berieme na pláž aj viac cenností ako denne pár dolárikov (fotoaparát, kameru atd.).V tých horúčavách sme veru skoro nikdy nemali chuť na obed a nasilu jesť, neviem-neviem či je to dobré. V každom prípade ak ide o 5 člennú rodinu, je all inclusive dosť veľká položka.Rozdiel je cca 100 USD na jednu osobu a myslím, že na pláži keď si objednám jesť a piť čo ja chcem, a nie čo sa mi do all inclusive zmestí (ani tam všetko nevojde) je tiež na rozmyslenie.A ešte keď tak z 8 dní sú dajaké 2 - 4 dni rôzne výlety za pamiatkami alebo na Giftun, tak už ani niet o čom hovoriť, sú to podľa môjho názoru úplne zbytočne vyhodené peniaze (možno preto, lebo som ekonómka ) a ja mám dobrý pocit, keď mám pri sebe aj dajaké peniažky a nie iba krúžoček na rúčke.
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Tak ahojte milí praďáci. Práve teraz už sedím v práci a zarezávam. Sľúbila som Vám ,že ako bolo v Egypte - Sand Beach. Musím povedať - výýýýýýborne. Toľko zážitkov, príjemných ľudí, krásne more, prostredie jedným slovom všetci sme sa cítili veľmi príjemne. Dovolenka tohto roku sa vydarila. Som veľmi spokojná. All incllusive vôbec nám nechýbal, nebola žiadna faraónova pomsta. Krásne boli výlety - pyramídy, ostrov Gyftun - šnorchlovanie a taktiež aj výlet na štvorkolkách na púšti. Neuveriteľné a zážitky na celý život. Keď prídem domov pokúsim sa pár fotografíí z každého miesta dať do porady. Zatiaľ sa majte a ten, kto rozmýšľa o Egypte vrelo odporúčam.
Naposledy upravil Kvietok1 : 28.08.06 at 14:41
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Kvietok1
Tak ahojte milí praďáci. Práve teraz už sedím v práci a zarezávam. Sľúbila som Vám ,že ako bolo v Egypte - Sand Beach. Musím povedať - výýýýýýborne. Toľko zážitkov, príjemných ľudí, krásne more, prostredie jedným slovom všetci sme sa cítili veľmi príjemne. Dovolenka tohto roku sa vydarila. Som veľmi spokojná. All incllusive vôbec nám nechýbal, nebola žiadna faraónova pomsta. Krásne boli výlety - pyramídy, ostrov Gyftun - šnorchlovanie a taktiež aj výlet na štvorkolkách na púšti. Neuveriteľné a zážitky na celý život. Keď prídem domov pokúsim sa pár fotografíí z každého miesta dať do porady. Zatiaľ sa majte a ten, kto rozmýšľa o Egypte vrelo odporúčam.
Tak a teraz sľúbených pár fotiek z dovolenky.
Naposledy upravil Kvietok1 : 28.08.06 at 18:44
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Kvietok1
Tak a teraz sľúbených pár fotiek z dovolenky.
Ďalšie sľúbené fotky.
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

Ahoj poradaci, tak toho roku som bola v Egypte aj ja. a to už druhykrát, veľmi sa mi tam pači, boli sme v hotelovom komplexe SEA GULL BEACH a mali sme all inclusive , lebo predtým ke´d sme tam boli tak sme mali polpenziu chcela som to vyskušať a neľutujem, bolo super
0 0
Kvietok1 Kvietok1

Kvietok1 je offline (nepripojený) Kvietok1

Kvietok1
Ďalšie sľúbené fotky.
Ešte som zabudla dať výhľad z našej izby.
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

Ahojte milovníčky Egypta. Som rada, že medzi nás "milovníkov Egypta" pribudli nové poradáčky. Ja chodím do Eg dosť pravidelne (zdravotné dôvody) už 4 roky a od tej doby neviem čo je to bolesti chrbtice, nedajbože reuma, proste sa cítim ako už veľmi dávno predtým nie. Som veľmi rada a dúfam, že sa mi podarí ešte zopár krát vybehnúť. Chodievame na last minute za výborné ceny a najradšej do Daharu.Je tam krásne šnorchlovanie a tam je ozaj cítiť "ORIENT" so všetkým, čo k nemu patrí. O pár dní ideme tuším 11 krát, už ani neviem a hrozne-hrozne sa teším.
0 0
Arava Arava

Arava je offline (nepripojený) Arava

Ahojte poraďáci,
cez leto mi dovolenka nejako nevyšla a preto rozmýšľam, že v polovici novembra by som išla do Egypta. Neviete mi poradiť, či sa mi tam v tomto období oplatí cestovať??? A kde by ste mi odporučili dovolenkovať? (v Egypte som ešte nebola) Za akúkoľvek radu budeš vďačná.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať