Zavrieť

Porady

Orientálne ozdobné vrecúško

Viackrát som sa stretla so závesným vrecúškom v orientálnom štýle, delené na priečinky. Má to nejaké presnejšie pomenovanie a na čo to na oriente slúži?
Naposledy upravil mandyla : 23.09.17 at 12:35
indvrec.jpg  
indvr.jpg  
1/1
9 komentárov     zbaliť
buchač Pokiaľ nedáš foto, tak to nemá význam...

Kto ho mal zavesené ? Žena, muž ?
Kde bolo zavesené ? Na krku, na onom ?
Alebo na háčiku v kuchyni ?

Fasa otázka...ani toľko drobných (1 cent) nemám, aby som za ňu zaplatil.
mandyla Si slepý, buchač?
lujza.j Asi prilozeny az 13.35? Pri zadani tam nebol...
mandyla Ano, niečo ma vyrušilo, chcela som za toľké výhrady buchača iba podpichnúť.
buchač mandyla (Dnes 13:47) Ano, niečo ma vyrušilo, chcela som za toľké výhrady buchača iba podpichnúť.
==================
Bože môj...KEDY si konečne uvedomíte, že ja hrajem extra ligu, prednášam podpichovanie ...

Mám dojem, že je to postrihaný lietajúci koberec.
Na ňom prileteli Tvoji predkovia na naše územie...a teraz tam je udrbaný Nový čas...
Valcake Mandyla je to veľmi pekné. Mne sa páči. Také obyčajné, ale farebne ladené mám aj ja na chate zavesené. Mám po ruke všeličo potrebné.
misoft Toto nie je originál z orientu - len je to orient vzor, pre nás urobený. Tento vzor sa používa v juhovýchodnej Ázii - hinduisti (laň, vták).
afrikánka Máš "pozorné očko"
mandyla Pre koho urobený? Pre Slovákov? Nie je to skôr na dekoráciu a nie pre "haraburdičky" ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Organizér..pomenovanie
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Tzv. závesný - hanging organizer
    https://www.google.sk/search?q=+hang....0.QfscfwFWgFU
    afrikánka Hmm....ale ten orientálny zrejme iba na poštu, alebo zopár novinových plátkov. Na iné? Asi ťažko, je to šité na tesno.
    Kto vie, na čo je to určené? Možno majú orientálci k tomu nejaký dôvod, haraburdičky, čo mi nepoznáme. Má to slušné rozmery.
    Valcake Buchac..díky..sú tam aj celkom pekné..
    korela Dostala som aj ja do daru kedysi organizér z textilu. Dávno vyhodený.
    Neznášam ich v akejkoľvek forme. Nepraktické, pracholapné aj keby boli zavesené hneď zvnútra dverí na skrini a pod. Veci sa dajú v domácnosti uložiť aj inak.
    Cudzokrajné vzory v byte odmietam, pokiaľ o kultúre krajiny nemám poznatky. Každý symbol niečo vyžaruje, tak sa nimi nebudem vedome obklopovať.
    K textilu mám veľký vzťah, ale vzory vyberám veľmi pozorne.
    .
    Iba ešte podotknem, že svet si všimol čičmiansky vzor. Verím, že je všeobecne neškodný.
    .
    Kto inklinuje k cudzím vzorom, má dôvod, prečo ho oslovujú. Alebo v prípade, že je s krajinou, z ktorej pochádzajú cudzie vzory, previazaný náboženstvom danej krajiny.
    Súčasný dizajnový trend "džungle", videný mojím okom ako módny diktát, nemá s našimi končinami absolútne nič spoločné. Neviem, kto sa v ňom môže prirodzene cítiť dobre. Nič iné ako biznis a umelá zamestnanosť, neekologické zmýšľanie.
      zbaliť

    Orientálne ozdobné vrecúško

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.