Zavrieť

Porady

zatvorí mi prehliadač otvorenú stránku

vedel by mi niekto poradiť čo spôsobuje keď prezerám stránku,teda mám otvorené jedno okno a zrazu mi ju samé zatvorí,musím opätovne otvárať prehliadač.Okrem toho dosť dlho všetko načítava ale to je už druhá vec.
/neviem či som sa správne vyjadrila,som antitalent na počítače,dúfam,že bude niekto vedieť čo mám za problém/ Ďakujem
misoft http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zadávanie otázok
-Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
-Názov otázky píšem tak aby čo najviac vystihoval podstatu otázky bez potreby čítania podrobností k otázke."
Po mojom napísané: nemáme krištáľové gule: aký prehliadač, aký operačný systém, čo máš za doplnky v prehliadači nainštalované?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZahradnikAmater
    Počítač nie je vodovod, ktorý je rovnaký v každom byte. Pri otázke na problém s počítačom musíš uviesť typ počítača, názov a verziu operačného systému (nie každý má Windows, hoci to ak podľa reklamy občas vyzerá), názov a verziu programu, ktorý nefunguje a popis problému (ktorý je uvedený celkom presne - tak trochu).

    A robí na akejkoľvek stránke alebo len furt na tej istej? Reštartovať PC sú skúšala? Aktualizovať prehliadač si skúšala? Nerozumieš otázkam? Nepýtaj sa na fóre, asi nebudeš vedieť zareagovať a urobiť, čo ti tu budeme kázať urobiť. Kontaktuj svojho predajcu PC, resp. (jeho) servis.

    Vlastne nič nemusíš.

    Len "musíš" znamená: Ak chceš naozaj dosiahnuť cieľ, ktorý si popísal/a v úvode a si ochotný/á a schopný/á spolupracovať, potom sa od teba očakáva, že splníš dobrovoľne a úplne nasledujúce pokyny.
    kopretinka môžeš čakať......zadala otázku a asi jej "samo zatvorilo okno"
    Posledná návšteva 23.09.17 17:05 Zadala otázku a viac sa nezaujímala......
    ZahradnikAmater Možno si to prečíta iný PC laik a bude úspešnejší v kladení otázok aj riešení svojho problému v budúcnosti

    Yessica je offline (nepripojený) Yessica

    Yessica
    Zdravím mala som podobný problém so starým NB - Windows XP robilo mi to už aj predtým, ako zrušili podporu na tento OS. Dala som ho postupne pozrieť dvom technikom, jeden tam niečo vraj preinštaloval (ja som tiež v tomto antitalent), druhý ho vraj vyčistil...zobrali peniaze a NB bol stále rovnako pomalý, zatváral mi prehliadač, nechcel mi sťahovať žiadne súbory, v maili mi priložil iba súbor, ktorý sa mu zrovna páčil (bez ohľadu na veľkosť). Až keď sa k tomu dostal jeden známy, ktorý sa tomu rozumie a nechcel na mne iba zarobiť, povedal mi, že s týmto už nikto nič nevymyslí a mám si kúpiť nový. Tak som aj urobila, zaplatila necelých 300 eur, NB je perfektný a ja som úplne spokojná a určite som aj ušetrila Takže ak odborníkovi, iba takému, ktorého máte overeného, prípadne (ak je to staršia šunka), porozmýšľať nad vianočným darčekom pre Vás

    zatvorí mi prehliadač otvorenú stránku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.