Zavrieť

Porady

RZZP novinka :-)

Práve hlásili v rádiu, že na budúci rok by sa malo RZZP zrušiť a má ho nahradiť jednoduchší systém. Tak som veľmi zvedavá na tú novinku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    katkaj
    Práve hlásili v rádiu, že na budúci rok by sa malo RZZP zrušiť a má ho nahradiť jednoduchší systém. Tak som veľmi zvedavá na tú novinku
    "taky-tak" ... zvlast, ked dopredu hlasia, ze bude jednoduchsi

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Ja len tak naivne dúfam, že nič horšie a zložitejšie ako tento rok nemôžu vymyslieť.

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Keby sa ma niekto pýtal na návrh jednoduchšieho ročného zúčtovania ZP, tak jeden mám - nech si to robia ZP same. Veď všetky údaje tam majú.:p

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    azuz
    Keby sa ma niekto pýtal na návrh jednoduchšieho ročného zúčtovania ZP, tak jeden mám - nech si to robia ZP same. Veď všetky údaje tam majú.:p
    Včera som v teletexte čítala,že odvody majú mať formu takú,ako navrhovala strana "Nádej" čiže všetko by sa odvádzalo cez DÚ.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    Melnick
    Včera som v teletexte čítala,že odvody majú mať formu takú,ako navrhovala strana "Nádej" čiže všetko by sa odvádzalo cez DÚ.
    Kolieska mi pracujú, že akože to len bude a či to bude pre nás lepšie alebo horšie??????????????? čo myslíte?:p :p :p

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.