Zavrieť

Porady

Budem mať ovisnutú kožu, keď schudnem cca 10 kíl?

Pri pomerne rýchlom chudnutí z 87 kg na cca 80 - 78 kg je možné že budem mať ovisnuté brucho?
4 komentárov     zbaliť
lujza.j ako vieš,že schudneš tých 10 kg z brucha?
lujza.j kolko maš rokov?
kilovite 17 a ta mam hlavne tuk na bruchu a na stehnách
lujza.j Co robis teraz..nic..alebo nieco a nedari sa....mas nejaky sport.navyk? Kondicne...silovo...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozne to je,ale aj nemusi.Zavisi to od viacerych faktorov.
    Cvic!!! Aby si brucho odvisnute nemala
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kilovite som chlapec D nemal*
    buchač Len brucho ?
    Keď bude (každý) jedinec cvičiť, tak predsa schudne nie iba na bruchu....či ?
    Jasné, že cviky vyslovene na brucho toto posilnia, no ubytok váhy bude viditeľný nie na ňom.

    Otázka je aj to, čo je to rýchle schudnutie.
    kilovite Ako schudnut tých 10 kg cca myslim vseobecne ne len z brucha... no tak do 16.11.2017...
    alaya1
    Žabinka a čo sa deje 16.11.2017? je to dáky významný dátum pre teba? ja som pred rokmi schudla 20 kg, ale za necelý rok.. a nič mi neovislo.. ak to robíš pre niekoho iného, tak sa na to vykašli.. rob to pre seba samého, a radšej pomaly..
    korela Začína sa čas stužkových?
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Treba cvicit, natierat sa vyzivujucim telovym mliekom , nie je to velky ubytok na vahe.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Brucho som nevidel, bolo oblecene.
    Ale videl som ovisnutu kozu na rukach od laktov vyssie a nohach nad kolenami.
    Chudni pomaly.
    jslancik nestraš ho, prosím ťa. 10 kg na chlapovi ani nevidieť... ibažeby schudol z 50 na 40 kg...
    ZahradnikAmater
    Schudnúť stehná, schudnúť brucho... to sú najčastejšie požiadavky chudnutiachtivých. Tak to nefunguje. Tak, ako telo priberá rovnomerne na viacerých miestach, tak aj chudne rovnomerne na rovnakých miestach.

    Ovísanie kože nie je spôsobené úbytkom veľkej hmotnosti, ale rýchlym chudnutím. Desať kilo by sa dalo zdravo schudnúť tak za pol a ž trištvrte roka. Cvičenie, posilňovanie nie je cestou k schudnutiu, je cestou k zväčšeniu svalovej hmoty. Ale tuk sa na svaly nemení, to len v televíznych programoch

    Základom chudnutia je zmena stravovacích návykov, pohyb môže chudnutie podporiť. Moderná strava je príliš bohatá na škroboviny, a kolísanie glykemického indexu núti ľudí jesť (ergo kupovať) viac.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Ak je tento typ postavy zdedený geneticky, tak sa môže uštvať k smrti cvičením, možno to trochu zaberie, ale požadovaný výsledok sa nedostaví. Hlavne u žien, mužov takých nepoznám.
    U žien, väčšinou čím staršia rodička a viacplodové tehotenstvo, tým sa koža na bruchu ťažšie spamätáva.
    Preto by som rada navrhla podľa konkrétneho prípadu vysatie tuku tam kde treba. Pre mňa morbídna záležitosť síce, ale veľmi efektná. Plus plastika brucha. Výsledok je dokonalý.
    Aby brucho po schudnutí neovislo, podľa mňa je najlepšie použiť na potieranie čistý ľanový olej, bez chémie v telových mliekach. Vraj dokáže odstraňovať aj strie.
    Posledný odsek v príspevku je nutnosťou.
    lujza.j Korela ako chces odstranit striu...to je roztrhnhta vrchna cast...neda sa....co je zoztrhnute na niekolko mm...spat neskoci.ak niekto tvrdi klame.
    korela Neskúšala som, kto má problém, za pokus to stojí. Či si natiera to či ono, vyhodnotí. Teové mlieka z obchodov neuznávam.
    lujza.j Moje brucho vie svojedecko ma zmasakrovalo...este aj 2x rozfaklene....co uz...aj horsie veci sa stavaju ako strie na bruchu....ako zasite...to uz zas dalsie "sarajevo" ale netrpim....bikiny na plazi su
      zbaliť

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Nebudeš mať ovisnutú kožu, ak budeš rozumne cvičiť. Nechudni rýchlo, chudni rozumne, aby si si nepoškodil zdravie. V žalúdku musíš vždy mať niečo, žiadne hladovky si nedávaj, to sa Ti môže vypomstiť. Radšej sa daj na denné cvičenie - pohyb, ako hladovaním dosiahnuť zníženú hmotnosť, na to si daj pozor. A s cvičením tiež opatrne, všetkého veľa škodí. Jesť zdravo, dodržiavať pitný režim (bez alkoholu), žiadne sladké vody, denné cvičenie a výsledok sa dostaví, držím palce. Potrebuje to disciplínu v samom človeku.

    Budem mať ovisnutú kožu, keď schudnem cca 10 kíl?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.