Zavrieť

Porady

ubytovňa v rodinnom dome

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže niekto ubytovať v rodinnom dome občanov nie slovenskej národnosti bez môjho susedského súhlasu? Jedná sa o to že v susednom dome momentálne ho vlastní realitná spoločnosť je ubytovaných približne 25 cudzincov čo je dosť nepochopitelné pre mna a moju rodinu. A či sa da voči tomu nejak braniť alebo na akom úrade podať podneť na sťažnost.? Dakujem za Vaše rady a odpovede
5 komentárov     zbaliť
kopretinka keby tam bývali biely Slováci,to by ti nevadilo?
taiko zadavatel nepise, ze cudzinci su nebieli
kopretinka ale ja sa pýtam na bielych
ZdenoG momentálne sa mi jedna o to že som napočítal približne 34 ludi myslim že ani tebe by nebolo jedno keby si mala 30 susedov vedla na záhrade samozrejme chlapov. Plus mam rodinu a dve male deti a nebral som si hypo na 30 rokov aby som mal vedla domu hotel.
jslancik Su s nimi nejake problemy? Okrem tých principialnych. Tebe by sa pacilo keby tvoj sused mal výhrady, ze mas 4 deti, a do domu by sa ti podla neho "hodili" iba 3?nepovedal by si si, ze co on s tym ****** má?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    povedz nám jeden dôvod, prečo by podľa teba nemohol majiteľ prenajať vlastnú nehnuteľnosť HOCIKOMU? Hoc aj Marťanom... Robíš si srandu? čo s tým máš ty ako sused? Hovoria ti niečo vlastnícke práva?

    Ak rušia nočný kľud, alebo ťa obmedzujú v tvojich vlastníckych právach, tak to môžeš riešiť. Ale buď rád, že sa nevoláš Oskar D.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marleau teda nemôže
    kopretinka ale on nepíše,že to je ubytovňa,ani penzion.Keď sa prenajíma byt,tak to tiež len so súhlasom susedov? asi ťažko,to by tu potom neboli o tom témy..........predsa ak mám voľný rodinný dom,môžem ho dať do prenájmu hocikomu,dokonca nemusím byť ani podnikateľ.
    buchač kopretinka (Dnes 00:12) ale on nepíše,že to je ubytovňa,ani penzion.
    =================
    Aj keď nepíše konkrétne, vychádzal som práve z toho výrazu "ubytovňa".

    Čo sa týka prenájmu ?
    Nuž ani tá realitná kancelária nejde celkom kóšer....keď už nie inak, tak aspoň z hľadiska morálky. Ale v oblasti Západného Slovenska bude asi takýchto prípadov pribúdať...Srbi, Černohorci, Ukrajinci...no Amen tma.
    kopretinka u nás už nastalo.....poliaci,rumuni,češi,"juhoši",maďar i,maďarskí cigáni,východniarski cigáni,rumunskí cigáni, a niekedy takou hatlaninou hovoria,že fakt nechápem,čo to je za reč...........poliaci sú zgerba,furt kradli,niektorí už sedia v base......
      zbaliť

    ubytovňa v rodinnom dome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.