Zavrieť

Porady

Môžem vystaviť faktúru na iný produkt?

Dobrý deň. Zákazník si u mňa objednával tovar na firmu. Požiadal ma , či by som faktúru nevystavila na iný produkt. Chcem sa teda opýtať, či mu v tom môžem vyhovieť alebo radšej vystaviť faktúru na tovar, ktorý si skutočne objednal a bol mu odoslaný.
Za každú radu Vám ďakujem.
veronikasad Ako ti bude sedieť sklad keď vyfakturujes niečo iné ako si vyskladnila?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Vystaviť na skutočne odobraný produkt. Ak by bol problém len v názve, možno by sa dalo nájsť kompromis, uvediem príklad: botasky. Sú evidované v sklade ako obuv športová dámska; ak botasky chce pre ženy do baliarne ako ochrannú obuv, požaduje text obuv dámska, vtedy by som vyhovela. Ak by chcel takto kúpiť dámske lodičky, už by som bola neoblomná. Tovar môže z rôznych dôvodov reklamovať a vtedy by mohol vzniknúť problém, čo kúpil a čo reklamuje a prečo sa nezhoduje názov predaného a reklamovaného tovaru. Takže prvá strana problému je z hľadiska neskorších udalostí, ktoré môžu nastať. Druhá strana problému je vlastná evidencia tovaru. Niečo som kúpila za účelom ďalšieho predaja, pomenovala a mám na to doklady o obstaraní tovaru a príslušnú evidenciu tovaru. Nemôžem predať a zaúčtovať to, čo nemám.

    Môžem vystaviť faktúru na iný produkt?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.