Zavrieť

Porady

Dobierka na učet

Dobrý deň, objednal som si balík na dobierku, obsah balika nebol totozny s objednanym tovarom, meno odosielatela bolo falosne. Dobierku som zaplatil na poste, bola to dobierka na ucet. Moja otazka znie ci viem zistit na aky ucet peniaze isli a tak vypatrat skutocneho odosielatela dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Podaj oznamenie na Policii - podla vysky skody bude Policia postupovat . Jedine ona si moze vyziadat udaje s Posty. Cim skor to spravis - tym lepsie. Idealne by bolo mat aj "odfoteny" inzerat -alebo akym sposobom osoba predavala tovar.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Skus urobit na ten ucet prevod zo svojho uctu napr. 10 centov. Kedysi bol vo vypise napisany majitel. A potom v zeleziarstve roksor...
    sparik105 Ale nepoznam cislo uctu, odosielatel si dal dobierku vyplatit nie na adresu ale na ucet ktory pri plateni na poste nie je nikde uvedeny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.