Zavrieť

Porady

Zúfalstvo...

Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

Prajem Vám pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ucetni_fantozzi
    vzhladom na tematiku tejto webstranky pomerne vtipna otazka... nuz ale, ak by bola dobra cena, tak mam zaujem o takych 5-6 kubikov...

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Zaira
    Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
    Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

    Prajem Vám pekný deň
    Zaira, prepáč, ale v prvom rade ťa chcem poprosiť, ak budeš nabudúce zadávať novú tému, daj jej príslušný názov. Takto som mala dojem a určite nielen ja, že ide o život.

    Zaira je offline (nepripojený) Zaira

    Zaira
    Ano prepáčte ja som si neuvedomila že ten názov je viac ako nevýstižný....ale písala som to v dosť velkej rýchlosti...takže berte to prosím s rezervou...dakujem za pochopenie...

    Zaira je offline (nepripojený) Zaira

    Zaira
    Bodliak tak to je fakt skvelý nápad, darmo je to tak ako sa hovorí -viac hláv viac rozumu a ja som velmi vďačná za každú pomoc :-)

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    ayya
    hehe... cakala som, ze to niekoho napadne skor ako mna ... co napriklad tato nasa (dcerska?) stranka? http://www.zakazky.sk/main.php
    odtial sa asi aj dozvieme kde je to momentalne skladovane, ake budu ceny, ci to bude aj s dopravou a pod.btw: pozorne si tu tvoju ponuku potom precitam ... ak budu dobre podmienky, mozno sa staneme obchodnymi partnermi pripadne

    Anife je offline (nepripojený) Anife

    Anife
    Zaira
    Milý Poraďáci, neviem kam mám túto otázku zaradiť tak to dávam sem. Ospravedlnte ma ak som šliapla vedla...Človek sa učí na vlastných chýbach....
    Ide o to že môj šéf by chcel vedieť kde a za kolko by sa dalo predať 30.000 až 60.000 ton štrku vyťaženého z rieky...Nevedel mi povedať kde to mám podla neho zistiť a mňa tiež nenapadá žiadne rozumné riešenie...Z tohto dôvodu Vás velmi pekne prosím o radu...ak niekto viete, budem velmi vďačná za akúkoľvek pomoc...

    Prajem Vám pekný deň
    Pri predpokladanom objeme vyťaženého štrku by som sa obrátil na betonárky v okolí.

    Zaira je offline (nepripojený) Zaira

    Zaira
    Ďakujem velmi velmi pekne...ste velmi zlatý a milý všetci. Ešteže existujú ludia ochotní pomôcť. Som Vám naozaj strašne moc vďačná...

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    Skús obvolať betonárky, prípadne firmy, ktoré majú zákazku na najbližšej
    výstavbe (dialnica, väčší obytný dom a pod.)

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Asi by som zalistoval v zlatych strankach a obvolal zopar firiem. Tvaril sa, ze strk kupujem. Z ich doplnujucich otazok (kvalita strku, velkost "zrna", dodanie, mnozstvo atd) sa clovek vela nauci a rychlejsie zorientuje v oblasti. Pri druhom a kazdom dalsom telefonate budem mudrejsi...
    Potom mozem skusit tie iste firmy ako potencialny dodavatel :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.