Zavrieť

Porady

Skusobna doba opätovne uzavretý PP: doba neurčitá

zamestnanec ktorý pracuje od 1.11.2017 vo firme, má pracovnú zmluvu na dobu neurčitú s 3 mesačnou skúšobnou dobou. V januári 2018 by sa menil jeho pracovný čas,a stupeň náročnosti práce. Chcela som to riešiť s dodatkom, ale on trvá na tom aby pracovný pomer bol zrušený a dostal novú pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou znova 3 mesiace. Môžem uzatvoriť nový pracovný pomer s tým istým zamestnancom,hneď po skončený pracovného pomeru (npr.31.1.2018) nový pracovný pomer (npr. 1.2.2018) s 3 mesačnou skúšobnou dobou? V zákonníku práce nenájdem paragraf ktorý by to riešil, iba na dobu určitú a ja mam pracovné pomery na dobu neurčitú, vie mi niekto pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anni01 ivka70 náhodou nevieš kde to nájdem v zákonníku práce?
    ivka70 tak ako to chces vidiet napisane , nikde.
    Musis citat medzi riadkami: nie je to zakazane - teda nie je zakazane uzavriet opatovne PP po skonceni jedneho PP a nie je zakazane pri PP na dobu neurcitu dat skusobnu dobu
    Anni01 Ďakujem Ivka70
      zbaliť

    Skusobna doba opätovne uzavretý PP: doba neurčitá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.