Zavrieť

Porady

Na predaj: Partner pre budovanie medzinárodného biznisu (Ponuka na obchodné partnerstvá a spoluprácu)

Hľadám obchodného partnera, spoločníka, tichého spoločníka, resp. inú osobu s chuťou vybudovať organizáciu zameranú na privátnu správu kapitálu (o.c.p.) s medzinárodným pôsobením.

Som muž vo veku 35 rokov so skúsenosťami v správe kapitálu na derivátoch v združení investorov v UK, kde som pôsobil ako full time trader pre spotový trh.

Dlhodobé zhodnotenia kapitálu pre investora ponúkam 12 - 15% p.a.

Profesionálnemu obchodovaniu s derivátmi sa venujem viac ako 6 rokov.

Realizujem obchody priamo na spotovom trhu s riadením pozície a aplikovaním money management podľa profilu investora.

Získané poznatky a skúsenosti som pripravený použiť pre rozvoj ponúkaného projektu s ambíciou vybudovať medzinárodnú spoločnosť.

Hľadám partnera, manažéra s reálnymi skúsenosťami s budovaním, riadením a vedením spoločností.

Vysoký dôraz kladiem aj na ľudskú stránku partnera.

Ak Ťa ponuka zaujala, prosím o zaslanie krátkej referencie o projekte na ktorý si hrdý.

Následne Ti navrhujem zrealizovať príjemné posedenie pri odpoludňajšej káve v Bratislave, kde otvoríme nezáväznú, neformálnu diskusiu.

Bližšie info som pripravený poskytnúť aj e-mailom na adrese spolocnost00@gmail.com.

Ponuka platí do vymazania.

[CLASSIFIED6528]
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Na predaj: Partner pre budovanie medzinárodného biznisu (Ponuka na obchodné partnerstvá a spoluprácu)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.