Zavrieť

Porady

kod na autoradio

Dobrz den. Vedel by mi niekto povedat kod na autoradio Volkswagen Beta? Radio nr. VWZ1Z2A8617580 . Dakujem za kazdu odpoved.
12 komentárov     zbaliť
ivka70 skus stranky fanusikov VW aut
lujza.j Uz to tu bolo vcera..ci predvč...preco nepokracujes tam a opat registracia...
oko31 Moja otazka znela uplne o inom. Ked nevies pomoct tak neodpovedaj. Dakujem!!!
lujza.j Chod do servisu....ahój
misoft @oko31 - tzo si pohnojil a riadne!
Keby si bol slušný - tak lujza.j ti kód nájde - teraz si poraď sám.

Lui - BINGO!
oko31 Nechapem v com som bol neslusny!!! Dal so otazku a dufal som ze dostanem normalnu odpoved a nie taketo komenty ako napisala pani ci slecna lujza.j .
Ak to je neslusne ze som jej napisal ak nevie pomoct tak nech neodpoveda tak je mi vas luto!!!!
buchač Nepochopil si ?

Lujza ti vytkla, že si dal tú istú otázku znova a pod iným nickom.
Lenže ty sa ofučíš a mudruješ.

Tebe je nás ľúto ?
Nie je to náhodou naopak ?
Kuwa...nie jeden tu odpovedá na stupidné otázky a ešte je urážaný ?
Lujza už nie jednému poskytla kódy...lebo prečo ? Lebo vie.

Keď si ale taký múdry, šak si nájdi aj sám.
Napoviem Ti ?
Nájdi si software, zaplať si ho, a potom môžeš poskytovať služby na Porade...a to všetko zadarmo.
oko31 buchac - Len pre tvoju informaciu vobec som sa neofucal a vonkoncom nemudrujem!!!! Neviem co je na mojej otazke stupidne ! Napisal som sem otazku asi preto lebo ani ja niesom najmudrejsi na svete!!!!! No a co sa tyka tvojej napovedy tak za tu ti dakujem ....... !!!
vicktor ...a preco si zadal dve rovnake otazky pod 2 roznymi nikmi?
Skus tento kod:
oko31 victor - v robote bol kolega nalogovany na stranku a ja som si to nevsimol a ked som sa doma nalogoval tak som moju otazku nenasiel pod mojim menom a preto som ju sem napisal znova. Dufam ze tento hriech sa da odpustit!!!!
vicktor No vidis, mohol si napisat hned ze to bolo omylom a nevyskakovat s 3 vykricnikmi.
oko31 victor - po 1 . nevyskakoval som. Po 2 . nechapem preco sa tu riesi uplne stupidna zalezitost a to ze 2 krat je ta ista otazka polozena..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.