Zavrieť

Porady

Notebook UMAX-strašne sa prehrieva!!Čo s tým??

Kúpila som si v NAY notebook UMAX.Som s ním spokojná,ale strašne rýchlo sa prehrieva .Po pol hodine je úplne horúci.Nemáte s tým niekto skúsenosti,prosím???? Môžem ho reklamovať???Uznajú mi to??Neviete niekto prosím,ako postupovať???Už teraz vďaka za odpoveď...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Tento notebook nemám a ani som s ním nikdy neprišiel do kontaktu, ale čo som zbežne pozrel na Internete, UMAXy sa rady zahrievajú, dokonca to vedie až k vypnutiu notebooku. Príčinou je veľmi rýchle upchatie vetracích kanálikov. Vraj ich treba z času na čas vyčistiť. Odkukal som z tejto diskusie http://notebooky.idnes.cz/diskuse_vl...?sort_by=datum

    Palo_i je offline (nepripojený) Palo_i

    Palo_i
    fabermit
    Kúpila som si v NAY notebook UMAX.Som s ním spokojná,ale strašne rýchlo sa prehrieva .Po pol hodine je úplne horúci.Nemáte s tým niekto skúsenosti,prosím???? Môžem ho reklamovať???Uznajú mi to??Neviete niekto prosím,ako postupovať???Už teraz vďaka za odpoveď...
    Ahoj aj kamarát ho ma a ma tento istý problém ak si dobre spominám tak problém bol v baterke a jedine čo mohol spraviť bolo že ho poslal na reklamáciu ak si to nestihol tak potom skús či ti to robí z inou baterkou

    Notebook UMAX-strašne sa prehrieva!!Čo s tým??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.