Zavrieť

Porady

test odbornej sposobilosti technika poziarnej ochrany PO

Neviete niekto kde by som nasiel oznacene spravne odpovede pre testovu cast odbornej sposobilosti technika poziarnej ochrany PO, alebo mate niekto? hladal som na nete no nic, vdaka
Naposledy upravil Mária27 : 11.02.18 at 12:28 Dôvod: dlhé
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    MV SR sekcia hasiči a záchranari :OKRUH OTÁZOK
    PRE PÍSOMNÚ ČASŤ OVEROVANIA ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI
    a správne odpovede si musíš sám nájsť
    je to naspodu tejto stránky ako dokumenty na stiahnutie : otázky pre tpo

    https://www.minv.sk/?technici5
    karol.za skoro každý technik požiarnej si pracne hľadá v zákone a vyhláškach správnu odpoveď na každú otázku,nerobí to z dôvodu aby sa to potom ,,nabiflil,,ale z dôvodu aby pochopil prečo je správna len táto odpeveď ,vedel to zdôvodniť a vie zdôvodniť aj prečo nie sú správne zostavajúce odpovede a tieto svoje vedomosti využije aj pri ústnej skúške,po zložení je tento test u neho ,,,pasé,, a ani ho nenapadne to vešať na net ,lebo tieto vedomosti má už vo svojej hlave

    potom jedine že by si presne vedel 50 otázok ktré budeš mať pri textovej škúške,prilep sem ja ti označím správne odpovede a textovú skúšku určite zložíš,ale potom tvoje vedomosti budú ta ta a pri svojej práci technika požiarnej ochrany budeš stále potrebovať pozerať do zákona vyhlášok

    test odbornej sposobilosti technika poziarnej ochrany PO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.