Zavrieť

Porady

Návrat poplatku za jasle

Dobry den, prosim o radu pri spore a riaditelkou sukromnych jasli. V septembri/2017 som syna prihlasila do sukromnych jasli. Nakolko som si myslela, ze budu zodpovedat standardu, nebolo to tak. Hygiena na uplne nízkej urovni a taktiez riditelka stale klamla a zavadzala. Maly tam bol 35dni zo 6 mesiacov, co bol stale chory, lebo riaditelka protekcne brala aj chore deti znamych mamiciek. Nakolko sa to uz nedalo zniest, tak som sa rozhodla maleho odhlasit. A moja chyba je , ze som si neskoro precitala zmluvu. Riaditelka mi mala vracat poplatok za stravu, ked tam maly nebol. Dokonca ked bol len 3dni v jasliach, mala som platit len polovicu. Ona si vsak brala vzdy plny poplatok vo vyske 280eur, ktory som ja dostavala zo statu ako prispevok na opatrovanie, tym padom ona mala cele peniaze a ja som sa aj tak musela starat o maleho doma. Ja to teraz od nej ziadam doplatit a ona odmieta. Ale ona sa obohacovala neopravnene a zmluvu tym padom porusila. Mala by mi vratit vyse 400eur. Je mozne to niekam nahlasit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Návrat poplatku za jasle

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.