Zavrieť

Porady

Hraničné prechody

Kde by som mohla zistiť, cez ktoré hraničné prechody je možné ísť na pracovnú cestu zo Starej Ľubovne do Belgicka, cez Poľsko, Nemecko, Holandsko, aby som mohla správne prepočítať pracovnú cestu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Mne to gúgl vyhodil že najlepšie je to letecky z Popradu do Amsterdamu a trvá to 7h 25 minút. Ostatné trasy sú nad 14 hodín. Ak chceš viac možností tak je možné ísť cez všetky prechody PL-DE, a potom cez všetky DE-B. Cestu loďou napr.z Gdaňska mi ale neukázal.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Veď by ti to mal povedať šofér, ktorý tam cestoval. Ty si nemôžeš vymyslieť, že išiel cez tie a tie hranice, keď v skutočnosti prechádzal cez iné. Mal by ti to pekne rozpísať.
    ekpo To mi je jasné...
    Pýtam sa:
    Kde by som mohla zistiť, cez ktoré hraničné prechody je možné ísť na pracovnú cestu zo Starej Ľubovne do Belgicka...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Naplanovat cestu mozes v akejkolvek navigacii, aj na google.maps ti da niekolko variant cesty.
    Vyuctovasnie pracovnej cesty ale musis robit podla skuotocnych casov, ktore ti da vodic k vyuctovaniu, ved k teoretickej trase sa moze pridat nehoda, neprejazdna cesta, obchadzka, zapcha na ceste pod., takze teoreticky mozes naplanovat a vypocitat zalohu na diety, nie uctovat.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ekpo Áno, ale chcela som možnosti prechodu cez hranice. Na Google.maps to neviem takto zistiť.

    Ďakujem.
    veronikasad Veď si nezadala ani cieľové mesto v Belgicku.
    ekpo To nie je podstatné. Potrebujem rôzne alternatívy...
    ivka70 google maps ti najde rozne alternativy, zadaj si cielove mesto v Belgicku a potom daj hladat trasu odkial ... nieco ti najde sam ak chces dalsie varianty, pridas bod prejazdu (nejake mesto v PL napriklad)
    vicktor Gugel vie vsetko:
    https://www.google.sk/maps/dir/064+0...3396!3e0?hl=sk

    Ale kludne si mozete spravit zachadzku aj cez Pariz.
    https://www.google.sk/maps/dir/064+0...3396!3e0?hl=sk
      zbaliť

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tým, že ide o schengen, tak kľudne aj poľnými cestami.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.