Zavrieť

Porady

Skladba zateplenie soklu bez tepelneho mostu

Zelam pekny den,

chcem sa opytat, nakreslil som skladbu mojho domu, ako moze byt, zatial mam len hrubu stavbu, teda nemam este tu zelenu (tvrdeny polystyren) a sivu (grafitovy polystyren). Graficky to nie je dokonale, ale snad postaci. Chcem sa len opytat na dve otazky, Prva, pokial by som to takto vyskladal budem mat tepelny most? Tam kde je cervena bodka je vzduchova bublina, bola sposobena tym, ze som druhy rad tvarcic vysunol o 5 cm, ale nasledne som kupil 4 cm tvrdeny polystyren. Chyba. No a teraz neveim, ci kupit jednotku a vsetko vyrovnat, alebo nejak ten prazdny priestor vyplnit. Druha otazka je, ci mozem dat startovaciu listu na podlozku a nasledne ju nedavat priamo na porobeton, ale na polystyren (zlta 4cm tvrdeny)
skladba.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    tepelný most nebude, pretože nie je spojený s exteriérom, ale ten jeden cm by som tam dal, kvôli pevnosti
    lier Chcem sa este opytat ak by som tu 200 vku dal zarovno s prvym vysunutym radom, aby som mal vyssi sokel a tu 150tku dal az hore? Nebolo by to lepsie?
    marleau bolo, akurát by bol zdvihnutý sokel, čo je len vizuálny aspekt

    Skladba zateplenie soklu bez tepelneho mostu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.