Zavrieť

Porady

mzda

prosím vás, z účtu odišla mzda, dlho som sa dopátravala, čo to je za platbu, zistila som, že to bola mzda r. 2016, z 2016 v záväzkoch mám všetko uhradené, neviem ako to zaúčtovať, nemohla by som to zaúčtovať zo sociálneho fondu? alebo ako repre, neviem si s tým poradiť.poraďte, ďakujem
3 komentárov     zbaliť
avalik Na koho ucet to islo? kto odosielal, kto sa obohatil?
Mila123 podľa mňa sa neobohatil, ale nie je správne urobená závierka v roku 2016, tak som to ja pochopila.....
yvica závierka je dobre urobená, hrubá mzda nebola vypočítaná, ja dostávam podklady od mzdárky. že je niečo zle zistím až ak mi nesedia platby z účtu. zamestnankyňa už vo firme nepracuje, toto bol len nejaký zabudnutý doplatok ku mzde v sume 210 euro, ako to riešiť? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    1. v záväzkoch musela ostať 331 otvorená k 31.12.2016. Vysporiadaná iba v prípade, že neboli zamestnanci v decembri, alebo boli decembrové mzdy vyplatené 31.12.2016.
    2. Akým účtovným zápisom bola vysporiadaná tá mzda, keď mzdy sedeli, ale banka nie?
    3. Keď je to mzda, tak 521 nedaňové/331, 331/221.
    yvica podľa mojich podkladov čo som dostala, jej nebola ani vypočítaná mzda, ale zrazu jej bola vyplatená? tak preto mi to nesedí, ok zaúčtujem 521 nedaňové a v daňovom je to pripočit. položka? ano? ďakujem
    ivka70 tak ju zuctuj v 2018, ako riadnu mzdu a nie spatne do 2016...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.