Zavrieť

Porady

danove priznanie oddiel XII.

V danovom priznani oddiel XII. vyhlasenie o poukazani podielu zaplatenej dane - ak neuplatnujem postup podla paragr. 50 zakona musim podpisat DP v tej kolonke alebo nie? Dakujem
4 komentárov     zbaliť
veronikasad nevychádza ti žiadna daň na darovanie, alebo nechceš darovať ?
esterjuca nevychadza, ale ci to treba podpisat aj ked neuplatnujem.Pisu tam ze nie ale niekde som cital, ze vsade kde nieco na DP odfajkneme treba podpisat tak neviem.
veronikasad v poučení sa o podpise nič nehovorí, ja to podpisovať klientom dávam v oboch prípadoch.
babi2 Pod kolónkou určenou na podpis je napísané: Podpisuje sa len pri uplatňovaní postupu podľa §50, mne z toho vychádza, že keď je začiarknuté Neuplatňujem, podpis netreba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    dávam podpisovať, lebo mi to na DÚ bez podpisu nepreberú, oháňajú sa tým, že ten krížik niekto vyplnil a musí to teda podpísať - nemám energiu s nimi sa vždy hádať - takže automaticky dávam podpisovať
    Katy a R u nás našťastie nie - nepodpisujem (ako aj píšu), ak niet z čoho darovať
    Mikae Aj u nás sa podpisuje, len keď niekomu venujeme 2 %.

    danove priznanie oddiel XII.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.