Zavrieť

Porady

Zrušenie rezervovanej platby kartou

Je možné zrušiť rezervovanú platbu, ktorá bola realizovaná platobnou kartou? Platba zadaná s realizáciou (dátumom) platby v pondelok - teda zajtra, bola zadaná pre internetový obchod. Je možné ju dnes zrušiť (zajtra to už bude samozrejme bezpredmetné). Jedná sa o ČSOB - čku.
misoft Veď v IB to zruš. Ak ráno nabehne IB systém - nabehne tam už storno. Platba ešte realizovaná nebola.
mareko misoft, neviem to nikde zrušiť. Stále je ako blokovaná (na platbu kartou) no zrušiť to nie je kde. Nikde sa ku tomu nedá dostať. Tvári sa to ako každá zrealizovaná platba kartou, napr. z obchodu .Včera to bolo to isté, nedalo sa do toho vstúpiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Pravdepodobne prave o to ide - aby sa platba zrusit nedala.
    Objednal si tovar, obchodnikovi slubil zaplatit, on ti tovar posle a ty medzitym zrusis platbu...?
    Neviem o tom ze by sa kartou dalo zaplatit do buducna, ale vzdy "teraz". Pondelkovy datum sa tam objavil asi iba z dovodu posunu na pracovny den, ale platba uz bola zadana / aktivna / platna.
    mareko Ide o to, že zrušiť som chcela v nedeľu ... no to čo píšeš má logiku. I keď k stornu platby samozrejme patrí aj storno objednávky. Ona sa tá operácia javí presne tak, ako keď sa platí v obchode za tovar "v košíku".

    Zrušenie rezervovanej platby kartou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.