Zavrieť

Porady

Diety vodič MKD

Dobrý deň. Chcem sa spýtať kam sa môžem obrátiť ak mi firma vypláca diéty ako sa im chce Na rozpise vyúčtovaní sú uvedené krajiny kde som vôbec nebol .Je to v poriadku ?? konečný výsledok je taký aký by mal byť. Teraz som od nich odišiel dohodou a vyplatili mi posledný odrobený mesiac podľa zákona, Doteraz som mal diétu na deň 52 eur. Rozdiel čo som mal dostať je 428 eur.dakujem s pozdravom Viktor..
3 komentárov     zbaliť
ivka70 rozpis cesty si predsa robis ty, ako tam mozu byt krajiny, kde si nebol?
viktorok Ja len jazdím a vyúčtovanie robí firma mne len zašlú domou každý 3 mesiac na podpis. Do jedného roka som mal 48 na deň po roku 52 ako doteraz som tam bol necelé 4 roky. A teraz mi vyplatili celý mesiac podľa zákona a nároku na diétu v danej krajine.
ivka70 nuz ,nedodrzujete zakon ani pri sposobe vyuctovavania, takze asi v nicom ... Diety sa nestanovuju presnou sumou ..... urcuje ich pocet hodin a krajina ,kde ich stravis v danom dni ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.