Zavrieť

Porady

notebook Assus

Ahoj mám taký problém pracovala som na notebooku a z ničoho nič mi vypol a viac sa nedá spustit čo to môže byt a dá sa to opravit dakujem za radu
6 komentárov     zbaliť
Kabaka123 Príčin môže byť viacero... môžeme len hádať, najjednoduchšie je zájsť do servisu.
misoft ASUS - aký? Aký je "starý"? Bez batérie na adaptér - reaguje? A opačne - bez adaptéra na batériu - reaguje? Pri akej činnosti sa to stalo (sledovanie videa, na internete, písanie a pod.)?
UPRESNI všetky možnosti.
babicka1 K53S seria je to starší počítač nereaguje ani na adapter ani na bateriu ,počuvala som hudbu a pozerala noty a z ničoho nič vyplo a koniec
misoft Skús jeden pokus - odpoj ho od adaptéru (elektriny) + vyber batériu a stlač zapínacie tlačidlo na cca 10s. Potom zasuň batériu a pripoj adaptér a daj do siete. Skús zapnúť. Ak to nepomôže - žiaľ - ostáva len servis, pretože to bude vážnejšie.
babicka1 dakujem pomohlo to
misoft - to som rád...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misoft Neodišla - ostala . Nemala povolenie... a keby si si prečítala komentár - nabehol.
    Je to totiž taká malá neoficiálna finta, ako donútiť NB, aby sa prebral - "vyresetovanie" napájacieho bloku. Ale nemusí vždy fungovať. Tentoraz to zabralo.
    bettylou chvala bohu, mňa furt s tým strašia keď dačo , diki za tip,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.