Zavrieť

Porady

Použitie peňazí z nadmerného odpočtu

Môžem použiť peniaze ž nadmerného odpočtu ktorý prišiel na účet následne zaúčtovaný na 343 s analytikou na vyplatenie faktúr ž pokladnice.
.teda vložiť do pokladne aby sa nedostala do mínusu
Ďakujem
,
kn-alka keď vyberieš z účtu hotovosť, tak zaúčtuješ do pokladne
Tommat25 To som preuctovala už ž 261 ale je málo...zostali mi ešte niejake fa za telefón ktoré boli zaplatené v hotovosti a blocky za phm...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ale v tom máš riadny guláš.. predsa tým, že DÚ poslal NO na účet, a zaúčtovaním 221/343-AU, sa ti 343 vynuloval v príslušnom mesiaci.. peniaze z NO ostali na účte, pokiaľ neboli preúčtované do pokladne 211/261 a výpis z BU 261/221..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tommat25 No v mojej práci za ten rok 2017 nie....prebratie ucta po niekom...ta 343...nad.odpocet tam už bola pri zatvorení roka 2016....teraz ju chcem nie jak upratať.
    kn-alka tak na 211 určite nie
    Žabinka tak musíš pátrať po tom účte 343.. keď ti to tam svieti, niečo nebolo / bolo zle zaúčtované.. ale potom ako ti sedí aj 221?
    Žabinka to bolo pre Tommat25.. neviem prečo to tak blbo zaraďuje, tie komentáre..
      zbaliť
    Tommat25 Ano to viem...zostali iba niejake fa za telefón a blocky phm...A na 261 z uctu už nič nieje a aby som nešla do mínusu som chcela vedieť či môžem použiť tu 343 keďže tam za celý rok bol nadmerny odpočet zaúčtovaný...
    kn-alka čo má spoločné 343 s hotovosťou? vôbec ti nerozumiem

    Použitie peňazí z nadmerného odpočtu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.