Zavrieť

Porady

Len zmena sídla firmy s.r.o. - odberatelia

Čaute, moja firma zmenila sídlo s.r.o. - iba sídlo, nič iné. Som tam jediný konateľ. Čo mám urobiť ohľadom odberateľov služieb, ktorým táto s.r.o. poskytuje služby? Poslať dodatok k zmluvám poštou na podpis, kde bude špecifikované, že sa zmenilo sídlo firmy alebo stačí poslať odberateľom poštou len oznámenie o zmene sídla firmy? Ak by som poslal len to oznámenie a na faktúrach by samozrejme bolo už po novom nové sídlo firmy, budú tieto faktúry s novým sídlom firmy platné, keďže som odberateľom neposlal dodatok na podpis o zmene sídla firmy? Čakám erudované odpovede. A ešte otázka, ak by som poslal dodatok, čo ak mi nepodpíšu tento dodatok, mám okamžite ukončiť poskytovanie služieb? Ďakujem
bodliak Jednoznačne, okamžité ukončenie poskytovania služieb, a vstúpiť do politiky. Tam sa to "takýmito" požadovačmi erudovaných odpovedí len tak hemží.
Janiela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Len zmena sídla firmy s.r.o. - odberatelia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.